Keystone logo

28 Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi programlar içinde Turizm ve Otelcilik Turizm Turizm İşletmeciliği 2024

filtreler

filtreler

  • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
  • Turizm ve Otelcilik
  • Turizm
  • Turizm İşletmeciliği
Çalışma alanları
  • Turizm ve Otelcilik (28)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi programlar içinde Turizm ve Otelcilik Turizm Turizm İşletmeciliği

Bachelor of Arts veya BA, belirli bir uygulamayla ilgili kapsamlı bir çalışmayı başarıyla tamamlayan öğrencilere verilen akademik bir derece. BA programları, belirli bir endüstride başarı için gerekli olan becerileri daha da geliştirmek için genel olarak lisedeki bilgi üzerine kurulmuştur.

Turizm İşletmeciliğinde BA ne demektir? Bu programın tamamlanması genelde üç ila dört yıl alır ve gelişen turizm ve misafirperverlik endüstrileri ile ilgili kavramların ve uygulamaların ayrıntılı olarak incelenmesini içerir. Bir turizm yönetim programında tipik konular arasında yönetim bilimi, işletme usulleri ve uygulamaları, turizm ve konukseverlik ile ilgili sürdürülebilirlik ve turizmle ilgili diğer çeşitli kurslar bulunmaktadır. Işletme, turizm ve misafirperverlik yönetimi üzerine odaklanan bir kombine eğitim sunan bu Bachelor of Arts programı, öğrencileri yerel, ulusal ve uluslararası düzeyde hazırlamak için hazırlar.

Turizm Yönetimi programlarında Bachelor of Arts'ın başarılı mezunları, genel olarak, dünyanın dört bir yanındaki çeşitli turizmle ilgili disiplinlerde çalışmak için iyi hazırlanmışlardır. Sadece mezunlar genellikle neredeyse istedikleri herhangi bir yerde iş bulabiliyorlar, aynı zamanda derece olmayanlardan daha karmaşık, daha iyi ödeme yapan pozisyonlara başvurabiliyorlar.

Turizm İşletmeciliğinde Bachelor of Arts almak için belirlenmiş maliyet yoktur. Böyle bir programın maliyeti, program uzunluğu ve sunulan okul ve ülke gibi bir dizi faktöre bağlı olarak değişir.

Turizm yönetimi programlarını başarıyla tamamlayan öğrenciler, dünya genelinde çok çeşitli idari ve idari pozisyonlarda çalışmak için iyi donanımlıdır. Mezunlar, ticaret ve girişimcilik pozisyonlarının yanı sıra restoranlar, oteller ve tatil köyleri, seyahat acenteleri, perakende organizasyonları ve tur şirketlerinde çalışmaya devam etmektedir.

Turizm İşletmeciliği Lisans programı takip etmek istediğiniz bir şeyse, ilgili programlarımızın global dizininden yararlanın ve belirli ihtiyaçlarınıza ve arzularınıza en uygun olanı bulmanıza yardımcı olmak için ön formu kullanın. Dünya çapında sunulan sayısız turizm yönetimi programı vardır, bu nedenle aşağıdaki programınızı araştırın ve doğrudan başvuru formunu doldurarak seçtiğiniz okulun başvuru merkezine başvurun.