Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın 9 Sosyal Bilimler Lisansı  (Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi) içinde Stratejik Yönetim 2023/2024

9 Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi programlar içinde Stratejik Yönetim 2023/2024

genel bakış

BA derecesi geleneksel iletişim, İngilizce, psikoloji, sanat gibi alanlarda sunulmaktadır. derslerin geniş bir dizi daha fazla esneklik, bireysel hedeflerini ve çıkarlarını maç için öğrencinin eğitim özelleştirmek için izin, mezuniyet gereklerini yerine getirmek için kullanılabilir. Genellikle, programlar 3-4 yıl sürmesi.

Stratejik Yönetim BA nedir? Bu programın amacı, belirli yönetim disiplinleri ve iş temelleri odaklanarak iş örgütleri karşılaştığı sorunların kapsamlı bir belirti ile donatmaktır. Ayrıca, örgütsel süreçleri incelemek fikirlerini ifade ve hızlı tempolu iş ortamlarında operasyonlarını etkileyen seçimler yürütmek için hazırlar. Bazı çekirdek konular örgütsel davranış, kurumsal finansman, uluslararası iş ve liderlik teorisi ve keşif içerebilir.

BA derecesini elde Faydaları tür hedefler ve stratejilerin oluşturulması ve örgütsel güçlü ve zayıf yönlerini belirlemek yeteneği honlama gibi kişisel ve mesleki becerilerini artırıcı içerir. Aynı zamanda yeni bir kariyer mevcut alanda ilerlemeye ya da başlatmak yardımcı olabilir.

BA derecesini elde maliyeti kurumları arasında değişmektedir ve çalışma okul, program uzunluğu ve ülke dayanmaktadır. Mevcut maliyetler ve potansiyel burs ve hibe fırsatları için programı sunan tesislerin kabul ofisleri başvurmanız önerilir.

gibi tıbbi ve sağlık müdürü, insan kaynakları müdürü, örgütsel etkili danışman, strateji ve inisiyatif danışmanı ve iş analisti olarak stratejik yönetim BA derecesi ile mezunları için üst düzey yönetiminde kariyer çeşitli seçenekler vardır. Bazı bireyler, kurumsal dünyayı terk ve bir iş başlayarak girişimci çabalar sürdürmeye seçerler.derecesi de enstitü yolunda bir adım olarak hizmet edebilir.

Birçok kurum uzaktan eğitim öğrencileri için çevrimiçi BA lisans programları sunuyoruz. Bir ders ile başlamak için, aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Daha fazla oku

filtreler

  • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
  • İşletmecilik Çalışmaları
  • Strateji
  • Stratejik Yönetim
Çalışma alanları
  • İşletmecilik Çalışmaları (9)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı