Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın 33 Sosyal Bilimler Lisansı  (Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi) içinde Spor Yöneticiliği 2024

33 Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi programlar içinde Spor Yöneticiliği 2024

genel bakış

Sanat bir Lisans gerekli şartları tamamlayan öğrenciler tarafından kazanılan bir lisans derecesidir. Çoğu kişi bir üniversitede kayıt üç ya da dört yıl içinde bu derece kazanmak edebiliyoruz. Belirli binbaşı geniş bir yelpazede, tipik liberal sanat veya bilimleri içerdiğini sunulan vardır.

Spor Yönetimi BA nedir? Sanat derecesi Bu lisans spor sektöründe etkili liderler olmalarını hazırlayabilirsiniz. Egzersiz, etkinlikler ve iş dünyası dahil birçok farklı konsantrasyonları vardır. Egzersiz odaklanmak programlar genellikle öğrencilerin kişisel eğitim, inşaat gücü, klima, ve fizik tedavi hakkında bilgi yardımcı olur. Diğer dersler öğrencilerin dünya çapında spor etkinlikleri düzenlemek öğrenmek için izin verir. Öğrenciler ayrıca spor iş tarafına hakkında bilgi edinmek için şansı var. Bunlar genellikle pazarlama, tanıtım ve merchandising gibi becerileri edinin.

mezunları yardımcı olabilecek Spor Yönetimi programı BA kayıt yaptıran tarafından öğrenilen beceri spor ve egzersiz sektörlerinde etkili olur. Bunlar genellikle lisans 'ın diploması yoktu olanlar daha kazanacağım.

Öğrenim birçok aday öğrenciler için bir husustur. Spor Yönetimi derece BA nedenle derecesi ile ilgili herhangi bir set maliyeti yoktur, dünya çapında sunulmaktadır. Her kurum kendine özgü ücret ve eğitim gereksinimleri olacaktır.
Spor Yönetimi BA ile mezun olanlar için çeşitli kariyer fırsatlarının vardır. Birçok öğrenci sertifikalı kişisel eğitmenler olmak ve insanların fitness hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı. Kişisel eğitmenler genellikle jimnastik çalışan veya serbest meslek olmayı tercih edilir. Mezunlar ayrıca profesyonel spor takımları için eğitmenler ve klimalar olabilir. Daha kariyer fırsatları ekipleri veya şirketler için spor olayı yöneticileri, perakende yöneticileri ya da pazarlamacıların içerir.spor endüstrisi, geniş kapsamlı ve mezunları tatmin edici ve iyi ücretli işler bulmak için çeşitli yollar sunar, hangi farklı olduğu.

Sports Management içinde lisans kazanmak için bir üniversitede kayıt ile ilgileniyor musunuz? Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Daha fazla oku

filtreler

  • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
  • Spor
  • Spor Yönetimi
  • Spor Yöneticiliği
Çalışma alanları
  • Spor (33)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı