Keystone logo

9 Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi programlar içinde Yönetim çalışmaları Proje Yönetimi 2024

filtreler

filtreler

 • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
 • Yönetim çalışmaları
 • Proje Yönetimi
Çalışma alanları
 • Yönetim çalışmaları (9)
  • Ana kategoriye geri dön
  Konumlar
  Daha fazla konum bulun
  Derece türü
  Süre
  çalışma hızı
  Dilim
  Dilim
  çalışma formatı

  Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi programlar içinde Yönetim çalışmaları Proje Yönetimi

  Onların şu anki kariyerinde dahilinde ilerlemek etmek istiyorum kim düz yüksek bir okul dışında vardır olanlar, daha ileri ilerletilmesi için kendilerini konumlandırmak için isteyen, bir önlisans adlı kullanıcının derecesine sahip olanlar, ve insanlar may, bir lisans derecesi gelen tüm yarar. Liberal sanatlarını incelemek için görünümlü kişiler için, sanat derecesi bir lisans mükemmel bir seçim-ebil var olmak.

  Bazıları "Proje Yönetiminde içinde bir BA olduğunu nedir?", Merak edebilir It Başlangıçtan bitişe kadar, projelerin tam başarısını görmek için edememek içinde bireyleri aids bir programdır olduğunu. Öğrenciler, önemli proje yönetimi ilkeleri, iş durumları ve yönetim stratejileri hakkında öğrenirler. Onlar, daha sonra bu yönlerini tüm başarılı projeleri oluşturmak için birlikte çalışmak yapmak için nasıl öğretilir edilir. , Bu programını tamamladıktan sonra mezunları şirketi ileriye itmek etmek yardımcı olur planlar geliştirmek ve uygulamak için kurumsal hedeflere ve stratejilerini değerlendirmek için edebiliyoruz bulunmaktadır.

  Bu lisans programı multi-disipliner ve çok yönlüdür olduğunu.Değil Sadece olan mezunlar, farklı görevleri bir dizi yerine getirmek için hazırlıklı, ama onlar da onların pozisyonunu güvence altına ve iş gücünün içinde onlara uzun ömürlü vermek için yardımcı olabilecek pozisyonların bir dizi, üzerinde alabilir.

  Farklı değişkenler Bu derece maliyetini belirlemek için yardımcı olur. Eğer şahsen veya çevrimiçi öğrenim olsun, okulun konumu ve böylece toplantıya katılımın ortalama maliyeti tüm fiyat üzerinde bölgesindeki tartın. Bu, herhangi bir kurum için bir geniş bir fiyat aralığı ve farklı olası sonuçlarını yaratır.

  Bu derecesi elde Olanlar farklı kariyer fırsatları bir sayısı mevcut bulacaksınız. Gedikli menajment, aynı zamanda projelerinin yönetimi ile birlikte bir uygulanabilir bir seçenek olduğunu. , Diğerleri bu tür iş analizi, maliyet tahmini ya da kalite güvencesi gibi belirli yönlerine, üzerinde bölgesindeki odaklanmak için arzu olabilir iken Bazı bireyler, gam çalıştırmak ve yönetim pozisyonları sürdürmeye seçebilir edebilir. jobs, aynı zamanda tüm sektörlere açıktır, bu yüzden bireysel bir hak niş bulmak için emin olduğunu.

  Yönetimi için bir hediye ve proje uygulama içinde bir ilgi ile olanlar için, Proje Yönetimi içinde bir BA ideal bir-ebil var olmak. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.