Keystone logo

69 Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi programlar içinde Mimarlık Çalışmaları 2024

filtreler

filtreler

  • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
  • Mimarlık Çalışmaları
Çalışma alanları
  • Mimarlık Çalışmaları (69)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi programlar içinde Mimarlık Çalışmaları

Kazanılan, Mimarlık Lisans derecesi, tasarım ve inşaat ile ilgilenen ve kelimenin tam anlamıyla dünyanın görünümünü şekillendirmeye yardımcı olmak isteyenler için mükemmel bir seçimdir.

Aday öğrenciler, Mimarlık Etütlerinde BA ne derler? Bina tasarımı ve inşasının temelleri ve CAD (bilgisayar destekli çizim) yazılım programlarının nasıl kullanılacağı gibi şeyleri öğrenmeyi içerir. Genellikle bu derece için gereken diğer derslerden bazıları mimari geçmişi, yeşil bina tasarımı, inşaat yöntemleri ve proje yönetimi içerir. Mimarlık Lisansının tamamlanması genelde beş yıl alır. Programın son yılında, öğrenciler bir mimarlık firmasına staja katılma şansına sahip olabilirler.

Mimarlık Lisansı çeşitli nedenlerle avantajlı olabilir. Başka bir şey olursa, öğrencilere önemli eleştirel düşünme ve liderlik becerileri geliştirmede yardımcı olabilir.Bu alandaki bir derece, mezunlarını potansiyel işverenlere daha fazla pazarlanabilir hale getirebilir.

Mimarlık Lisansını almak için verilen maliyet okul ve ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Potansiyel öğrencilerin ilgi duyduğu herhangi bir programı kapsamlı bir şekilde araştırmaları önemlidir. Bu, tüm ücretleri onaylamak isteyen tüm programların kabul bürolarındaki birisiyle konuşmayı içerir.

Mimarlık Lisansına sahip birçok öğrenci, ev, ofis binası ve otel gibi dış veya iç mekan tasarım projelerinde çalışan mimarlık firmalarında iş buluyor. Diğerleri, kamu sektöründe şehir plancıları olarak istihdam bulurlar. Bazı mezunlar, Mimarlık Yüksek Lisansına devam etmeyi veya öğretmeyi seçebilir.

Mimarlık Çalışmaları alanında lisans derecesi elde etmek için birçok harika yerli ve yabancı seçenek var. Çevrimiçi sınıflar, esnekliği sınırlı olan veya lisans programına sahip bir okuldan uzakta yaşayan aday öğrenciler için mükemmel bir seçim olabilir.Artık eğitimini bırakma. Kapsamlı veri tabanımız, araştırmanıza başlamanız için iyi bir yerdir. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.