Keystone logo

8 Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi programlar içinde Sahne Sanatları Müzikoloji Müzikoloji 2024

filtreler

filtreler

  • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
  • Sahne Sanatları
  • Müzikoloji
  • Müzikoloji
Çalışma alanları
  • Sahne Sanatları (8)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Popular degree type

Popular study format

Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi programlar içinde Sahne Sanatları Müzikoloji Müzikoloji

Sanat veya BA A Lisans, sonuçta bu sanayi içinde bir kariyer kurmanın bir aracı olarak belirli bir konu kapsamlı bir çalışma sunan bir akademik başarıdır. BA programlarında öğrencilerin tipik olarak bir lise diploması aldı ve çalışmanın bir ders başlamadan önce bir kabul süreci uğramıştır.

Sadece Müzik BA nedir? Bu profesyonel lisans programı temel müzik dersleri çeşitli yanı sıra uygulanan müzik kapsamlı bir çalışma gerektirir. Çoğu Müzik BA programları yürüten veya bir müzik aleti çalmaya, tamamlamak için 3-4 yıl sürer, ve şarkı yeterlilik gerektirir. Çalışmanın başka alanlar genellikle Müzikoloji, müzik teorisi ve müzik biliş ve kompozisyon içerir. Birçok öğrenci bu tür müzik için müzik ve film veya web teknoloji ve tasarım gibi, belirli bir alanda kendi odak daraltmak için seçin.

Başarıyla tamamlamak müzik BA programları müzik, akademi içinde sayısız rolleri ve sahne sanatları için iyi hazırlanmış olan öğrenciler. Sadece bir üniversite derecesi olmayanlara göre müzik BA sahipleri için daha kariyer fırsatları, ama mezunları da daha ileri derecede bir atlama taşı olarak BA kullanmanın yanı sıra, daha yüksek maaş komuta genellikle edebiliyoruz.

Ne kadar bir öğrencinin çeşitli faktörlere göre değişir bir lisans programı için ödeme bekleyebilirsiniz. Örnekler özellikle istedikleri programı, hem de onlar karar nerede coğrafi olarak çalışma bulunmaktadır.

Birçok müzik BA sahipleri EŞLİKÇİLER, bant veya müzik okul müdürleri, iletkenler, yetenek avcısı, eğlence, eğitimciler, söz yazarı, müzik ajanlar, müzik terapist ya da şarkı yazarı olarak çalışmaya devam. Olay üretimi, film puanlama veya radyo programlama, yönetim veya araştırma Diğerleri güvenli bir çalışma.

Dünya genelinde mevcut programların kapsamlı veritabanı kullanabilir Müzik sahiplerinin Sanatlar Lisans için mevcut eğitim ve kariyer fırsatları hakkında daha fazla öğrenmeye ilgi öğrenciler. Bizim kurşun formu sizin için doğru program ile eşleştirmek yardımcı olabilecek bir mükemmellik kaynaktır. Senin altında program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofis arayın.