Keystone logo

189 Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi programlar içinde İşletmecilik Çalışmaları İşletme Yönetimi 2024

filtreler

filtreler

  • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
  • İşletmecilik Çalışmaları
  • İşletme Yönetimi
Çalışma alanları
  • İşletmecilik Çalışmaları (189)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi programlar içinde İşletmecilik Çalışmaları İşletme Yönetimi

Sanat veya BA A Lisans, başarıyla belli bir konu alanında eğitim kursuna tamamlayan öğrencilere verilen uluslararası kabul görmüş bir akademik derecesi. Lisans derecesi programları genellikle hangi zaman en çok mezunları yüksek ileri derecede ya da çalışmanın belli bir alanda kariyer ya sürdürmeye, tamamlamak için üç ila dört yıl sürüyor.

Sadece İşletme Yönetimi BA nedir - BBM? Bir öğrenci iş ve iş dünyasında ilgili kurs geniş bir yelpazede kapsayan üç-beş yıllık bir lisans programını tamamladıktan sonra İş Sanat Yönetimi A Lisans kazanılır. Çalışmanın Tipik konular diğerleri arasında muhasebe, iş etiği, finans, insan kaynakları yönetimi, pazarlama ve ekonomi içerir.İşletme Yönetimi programında Sanatlar lisans kaplı kurs çok bir işletme programı benzer iken, iş yönetimi BA yönetimi ve liderlik çok daha büyük bir önem vermektedir.

Iş yönetimi programlarının başarılı mezunları uluslararası iş pozisyonları geniş bir yelpazede için hazırlanmıştır. İş Sanat Yönetimi tipik bir lisans kazanılan müfredat ve gerçek yaşam deneyimi - BBM ders mesleği içinde ve gerçek hayatta hem de istihdam edilebilir güçlü bir ekip kurma ve yönetim becerileri ile mezun bırakın.

İşletme Yönetimi Sanatlar lisans maliyeti - BBM ölçüde coğrafi, alınır programı ve nerede, uzunluğu da dahil olmak üzere çeşitli faktörlere dayalı olarak değişir.

İş Sanat Yönetimi Lisans Başarılı mezunlar - BBM programları global iş ve kurumsal sektörlerde içindeki pozisyonların geniş bir yelpazesi için hazırlanmıştır. Başkaları satış ya da pazarlama yöneticileri, mali veya iş analistleri, iş veya yönetim danışmanları, insan kaynakları yöneticileri ya da CEO olarak çalışmaya devam ederken Bazı mezunlar, girişimci fırsatları çanta.

İş Sanat Yönetimi A Lisans kariyer ve eğitim fırsatları maksimize etmek isteyen iş fikirli öğrenciler için mükemmel bir seçenektir. İşletme Yönetimi lisans almak için mevcut çeşitli fırsatlar hakkında daha fazla bilgi için - BBM, dünyada mevcut programların kapsamlı dizin keşfetmek. Senin altında program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofis arayın.