Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın çoklu Sosyal Bilimler Lisansı  (Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi) içinde Hukuk 2023/2024

Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi programlar içinde Hukuk 2023/2024

genel bakış

eğitim lisans düzeyi esaslarını kapsar. Arts (BA) bir lisans kazanarak, bir giriş seviyesi kariyer için hazırlanacaktır. Alternatif olarak, derecesi bir üst düzey kariyer elde etmek için bir master düzeyinde programına girmenizi nitelendirir.

Hukuk BA nedir? Bu alanına girmek öğrenciler tüm yasal uygulamalar ve sonuçları hakkında bilgi edinin. Dersler pratik beceriler yanında hukuk teorisini öğretmek. Yasa müfredatları her zaman güncel ve ilgili kalmak için gelişen ediliyor demektir, özellikle sıvı alandır. Lisans düzeyinde temel içerdiğinden, oldukça yasal savunma ve temsil daha hukuk eğitimi sırasında, araştırma ve vaka çalışmaları üzerine yerleştirilen ağır odak vardır. Bu beceriler genellikle yüksek lisans programları için ayrılmıştır.

Hukuk çalışmanın en gelişmiş alanlarından biridir. Öğrenciler, öğrenimlerine devam ya da lisans aldıktan sonra bir kariyer için hangisini seçerseniz seçin, yüksek düzey, önemli çalışmaları ile yer alacak.Lisans Kazanç yanı sıra yüksek lisans hazırlanmak için mükemmel bir yoldur.

Hukuk lisans kazanç maliyeti birçok faktöre göre değişir. Eğer ülke ve çalışmanın uzunluğu, çalışma programı ve okuldan şeyi harç ücretlerini etkileyen Çünkü, mümkün olduğunca çok sayıda seçenek araştırma gerekir. Tüm gereksinimlerini karşılayan ve bütçeniz dahilinde bir program bulun.

Bir yasa programına girmek çoğu öğrenci avukatlar olmak niyetinde. Orada sivil haklar avukatlar, iflas avukatlar ve ceza savunma avukatları da dahil olmak üzere avukatların birçok farklı türleri vardır, ama işin bu seviyede bir Juris Doktor olanlar için geçerlidir ve kim bar sınavı geçmek. Bir lisans diplomasını aldıktan sonra çalışmaya başlamak için seçerseniz, bir paralegal, hukuki sekreter veya yasal asistanı olarak bir pozisyon bulabilirsiniz.

Eğer kazanç, hukuk ilgilenen varsa lisans 's derecesi o alanına giren ilk adımdır.Eğer üst düzey bir dereceye kadar devam ya da değil, ister bir lisans 's derecesi ile başlar. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Daha fazla oku

filtreler

  • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
Çalışma alanları
    Beşeri Bilimler Diller Doğa Bilimleri Enerji Bilimi Eğitim ve Pedagoji Gazetecilik ve Kitlesel İletişim Genel Çalışmalar Havacılık Hukuk Çalışmaları Ekonomi Çalışmaları
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı