Keystone logo

4 Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi programlar içinde Ekonomi Çalışmaları Ekonomi Finansal Ekonomi 2024

filtreler

filtreler

  • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
  • Ekonomi Çalışmaları
  • Ekonomi
  • Finansal Ekonomi
Çalışma alanları
  • Ekonomi Çalışmaları (4)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi programlar içinde Ekonomi Çalışmaları Ekonomi Finansal Ekonomi

Sanat A Lisans (BA) öğrenciler doğrudan mezun olduktan sonra işgücü girmek veya gelişmiş programlar ile öğrenimlerine devam etmek hazırlar çalışmanın bir lisans programıdır. Sınıflar tam zamanlı ya da yarı zamanlı olarak alınan, bazen çevrimiçi olarak mevcuttur olabilir.

Finans dünyasında ilgilenen öğrenciler finansal ekonomi diploması isteyebilirsiniz. Finansal Ekonomi BA nedir? Bu program öğrencilere iş ve finans alanlarında geniş bir yelpazede çalışmaya hazırlar. Öğrenciler de, genel ekonomik sistemler, modeller ve teoriler hakkında talimat alma gibi, malların alım ve satım etkileyen faktörler hakkında bilgi verebilir. Yöntem ve amaçları programlar arasında değişecektir, fakat öğrenciler genellikle toplamak ve ekonomideki sorunların değerlendirilmesi için verileri analiz öğrenirler.

Mezun olduktan sonra talep olmanın yarar sağlayacak bir mali iktisat diploması birçok kariyer finans ve ekonomi alanlarında fırsatlar ve öğrenciler vardır. Öğrencilerin okulda kazanç bilgisi de olumlu kendi özel finans ilişkilerinde etkileyecektir.

Finansal ekonomi bir derecesi tüm dünyada kurumlar vardır. Bir programla ilişkili ücretler bir okuldan diğerine değişecektir. Öğrencilerin neyi ders öğrenmek için doğrudan sipariş sevdikleri okullarla temasa ve ücretler beklenecektir tavsiye edilir.

Finansal Ekonomi dalında lisans ile mezun olan öğrenciler giriş seviyesi pozisyonlarda bir dizi çalışmaya hazırız. Öğrenim programına bağlı olarak, seçilen kariyer yolları finansal hizmetler, bankacılık, yatırım, kurumsal finansman, ya da menkul kıymet analizi içerebilir.Bazı öğrenciler ekonomi, finans, ya da uluslararası iş lisansüstü çalışmalarına devam rağmen bir iş ortamında çalışmak, popüler bir seçimdir.

Eğer online veritabanı kullanırken mükemmel lisans programına bulmak hızlı ve kolaydır. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.