Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın 91 Sosyal Bilimler Lisansı  (Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi) içinde Edebiyat 2024

91 Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi programlar içinde Edebiyat 2024

genel bakış

Sanat derece Lisans liberal sanata ilişkin Derslerini tamamlayan öğrencilere verilen bir lisans olduğunu; Bazı durumlarda, aynı zamanda, fen arasında, ya da her ikisini de içine almaktadır. Bu derece sık sık kuruma bağlı, tamamlamak için 3-4 yıl sürer.

Edebiyat BA nedir? Basit cevabı yazılı kelimenin sanatında sadece geçici bir ilgiden daha fazla olan öğrenciler tarafından güdülen derece olmasıdır. En yaygın Çalışmanın bu programlara katılan öğrenciler tarafından karşılaşılan dersler çeşitli zaman dilimlerinde ve coğrafi konumları edebiyat sadık sınıfları içerir. Yazılı ve sözlü anlatım ile ilgili becerilerini geliştirmek üzere tasarlanmıştır kursları da sık sık çekirdek müfredata dahil edilmiştir.

Literatürde bir derece herhangi bir gelecekteki potansiyel işgaline devredilemez becerileri, iletişimle ilgili özellikle olanlar ile öğrenci imbues. Edebiyat programlarından mezun olan öğrenciler çok rağbet edilir işgücünün ne olursa olsun sanayi mükemmel yazma becerilerini, sahip olma eğilimindedir.

Edebiyatı alanında bir lisans maliyeti programa göre değişecektir. Bu gibi bir program ilgilenen öğrenciler ilgi olduğu programların maliyetini ayrıntılı bir araştırma yapmak için önemlidir. Genellikle, Edebiyat Sanat bir lisans tamamlamak için 3-4 yıl sürecektir.

Edebiyat Sanat bir Lisans tamamlanmasının ardından takip edilebilecek birçok kariyer vardır.Literatürde bir derece sonra istendiği Sanayi yayıncılık, TV ve film üretimi, gazetecilik, halkla ilişkiler, hukuk, pazarlama, ve eğitim dahil.

&nbsp

Edebiyatı alanında lisans derecesine arayan kişiler için çok sayıda uluslararası seçenekler vardır. Online derslere bir fiziksel konumu katılmak mümkün değildir, özellikle bu popüler diploması için mükemmel bir ve kullanışlı bir yoldur. Bizim veritabanı oldukça kapsamlı ve doğru program için aramaya başlamak için harika bir yerdir. Senin altında program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofis arayın.

Daha fazla oku

filtreler

  • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
  • Beşeri Bilimler
  • Edebiyat
Çalışma alanları
  • Beşeri Bilimler (91)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı