Keystone logo

54 Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi programlar içinde Gazetecilik ve Kitlesel İletişim Medya Dijital Medya 2024

filtreler

filtreler

  • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
  • Gazetecilik ve Kitlesel İletişim
  • Medya
  • Dijital Medya
Çalışma alanları
  • Gazetecilik ve Kitlesel İletişim (54)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi programlar içinde Gazetecilik ve Kitlesel İletişim Medya Dijital Medya

Arts (BA) bir lisans edinme birçok üniversite öğrencileri hedeftir. Bu lisans programı öğrencilere diğer liberal sanat çeşitli konularda ek olarak seçtikleri majör derinlemesine arka plan verir. Bir BA genellikle tamamlamak için 3-4 yıl sürer ve kariyerleri ile ileriye taşımak için doğru bilgi ve becerileri kazandırmak olacaktır.

Dijital Medya BA nedir? Bu özel programda, öğrenciler dijital medya tasarım yönleriyle güçlü bir arka plan alabilirsiniz. Bir odak dijital eğlence, multimedya üretim veya etkileşimli tasarım üzerine yerleştirilebilir. Ile hands-on deneyimi ve ders-tabanlı öğrenme, öğrencilerin teoriler ve nasıl gerçek tasarım çözümleri bunları uygulamak öğrenebilirsiniz. Onlar sanayinin daha iyi anlamak için dijital ortamda geçmiş ve güncel eğilimler bir göz alabilir ve başarılı öğrendiklerini uygulamaları kullanmak nasıl.

Dijital Medya alanında lisans kazanç ile gelen pek çok faydaları vardır. Aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli kariyer seçenekleri olacak Örneğin, fırsatlar çok çeşitli şimdi lisans sunulacak.

Eğer katılmak ve konumu değişir bu diplomasını aldıktan maliyeti istediğiniz okula bağlı. Kurumun web sitesine göz atın ya da daha iyi ilgili maliyetleri anlamak için onun kabul bürosuna başvurun.

Bu derece ile mezun olanlar iş piyasasında onları rekabetçi hale getirmek için gerekli beceri ve uzmanlık kazanmış olacaktır. Onlar oyun tasarımcıları, animatörler, web tasarımcıları, video editörleri veya multimedya uzmanı olarak çalışabilirler. Daha sonra sanat yönetmenleri veya proje yöneticileri olmak merdivenden yukarı hareket edebilir. Bu alan hızla büyüyor ve olağanüstü dijital medya becerileri ile bu profesyoneller yaygın sonra aranır.

Dünya çapında öğrenciler için, birçok üniversite çevrimiçi derece ve kurslar sunuyoruz.Bu her türlü öğrencilerin ihtiyaç duydukları esneklik sağlar. Daha fazla bilgi edinmek için, aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.