Keystone logo

13 Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi programlar içinde Teknoloji Çalışmaları Bilgi Teknolojisi 2024

filtreler

filtreler

  • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
  • Teknoloji Çalışmaları
  • Bilgi Teknolojisi
Çalışma alanları
  • Teknoloji Çalışmaları (13)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi programlar içinde Teknoloji Çalışmaları Bilgi Teknolojisi

Sanat lisans derecesi Kazanç lisans programının zorunlu ders ve sınavları tamamlayarak elde edilir. Dünya çapında üniversiteler yüksek öğretim devam etmek isteyenler için, bu derecesi. çalışmalar belirli binbaşı, konsantrasyonları ve dersler üzerinde duruldu.

IT BA nedir? Bu programın amacı, bilgi teknolojisi ve bilgisayar teknolojisinin birden yönleriyle öğrencilere batırmak etmektir. Öğrenciler sık ​​sık bilgi sistemlerini yönetmek için gerekli teknikleri öğrenmek. Deneyimli profesörler internet sistemleri, veritabanları, dijital ağlar, bilgisayarlar ve programlama yazılımı hakkında bilgi vermek. Örtülü Ek konular iletişimi, iş ve yönetimini içerir. Mezunlar genellikle işletmelerin geniş bir yelpazede çalışan sona, bu yüzden 'ın önemli onları iyi eleştirel düşünme ve diğer günlük beceriler usta olabilmesi için.

Mezunlar onları gerçek dünyada başarılı yardımcı olabilir pratik becerileri ile BT programları bırakın.Bilgi teknolojisi başarılı ve merdiveni tırmanmak için fırsat bir sürü uluslararası bir endüstridir. Bu konuda bir derece Kazanç diğer BT uzmanları önümüzdeki öğrencileri koyar.
Tüm aday öğrenciler öğrenim ayrıntıları hakkında merak ediyorum. Her okulun 'ın masrafları ve ücretleri birbirinden farklı olduğunu unutmayın. Eğer ücretleri, kitap ve öğrenim maliyeti hakkında daha fazla bilgi için ilgilendiğiniz okullar kurun.

Bilgi teknolojisi ve telekomünikasyon IT BA ile mezun olanlar için büyük bir iş pazarı. Hızlı büyüyen kariyer fırsatları biri uygulama geliştiricisi. Akıllı telefonlar, tabletler ve bilgisayarlar için uygulamalar hızlı oranları yanan geliştirilmektedir. Birçok başlatılması ve kullanımı becerilerini koymak için istekli mezunları arıyoruz kurulan şirket bulunmaktadır. BT uzmanları da şirketler için web siteleri inşa ve korumak, web geliştiricileri olarak kariyer alabilir.Başka bir kariyer seçeneği işletmeler için bilişim sistemlerini inşa içerir ağ mimarı vardır. Bilgi teknolojisi uzmanları uluslararası kuruluşların geniş bir yelpazede tarafından ihtiyaç vardır.
Eğer IT sizin BA kazanç ile ilgileniyor musunuz? Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.