Keystone logo

19 Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi programlar içinde Sosyal Bilimler Alan Çalışmaları Afrika Çalışmaları 2024

filtreler

filtreler

  • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
  • Sosyal Bilimler
  • Alan Çalışmaları
  • Afrika Çalışmaları
Çalışma alanları
  • Sosyal Bilimler (19)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi programlar içinde Sosyal Bilimler Alan Çalışmaları Afrika Çalışmaları

Bir lisans bir kolej veya üniversite aracılığıyla takip edilir ve belirli bir çalışma ders tamamlandığında kazanılır. Bu derece kendi başına veya master veya doktora derecesini elde etme sürecinin bir parçası olarak kullanılabilir.

Afrika Çalışmaları bir lisans nedir? Afrika çalışmalar programları tarih, kültür ve Afrikalıların deneyimlerini ve Afrika kökenli insanları inceler. Çoğu program geçmişe geniş bir odak var ve Afrika toplumu üyeleri kıtada ve yurtdışında etkileyen mevcut sosyal, politik ve ekonomik konuları içerecektir. Kurs Afrikalı sanat tarihi, sömürge öncesi Afrika tarihi ve Afro-Amerikan edebiyatının gibi konuları içerebilir.

Afrika Çalışmaları A Lisans küresel düşünen öğrenciler için pek çok faydaları vardır. uluslararası fırsatlar da dahil olmak üzere iş geniş bir yelpazede, bu derecesini tamamlamak insanlar için kullanılabilir hale gelir.Bu derece yüksek lisans veya doktora derecesi elde ilgilenen olanlar yararlanabilir.

Afrika Çalışmaları bir Lisans maliyeti bir kamu veya özel okuldan elde edilir bağlı olarak büyük ölçüde değişebilir. zamanın uzunluğu da fiyatları etkileyebilir programını tamamlamak için alınan. Program giderleri hakkında daha fazla bilgi için seçtiğiniz kurumunuza başvurun.

Afrika Çalışmaları dalında lisans ile potansiyel elde edilebilen birçok kariyer vardır. Devlet kurumları, siyasi eylem grupları, halkla ilişkiler firmaları ve sivil hakları örgütleri, tüm bu derece elde etti birisini işe ilginizi çekebilir. Kariyer seçenekleri pazarlama yöneticisi, toplum organizatörü, sosyal işçi ve kamu yararı savunucuları bulunmaktadır. işlerin çoğu kültür ve insanlar hakkında öğrenilir bilgi üzerinde de durulacaktır. Bu alan ilerlemesi ve seyahat için fırsatlar içeren birçoğu istihdam olanakları, geniş bir yelpazesine sahiptir.

Online Afrika Çalışmaları dalında lisans için başvuru birkaç basit adımda yapılabilir. senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.