Keystone logo

0 Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi programlar içinde Sağlık Hizmeti Tıp Tıp Adli Tıp 2024

filtreler

filtreler

  • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
  • Sağlık Hizmeti
Çalışma alanları
    Beşeri Bilimler (0)Diller (0)Doğa Bilimleri (0)Enerji Bilimi (0)Eğitim ve Pedagoji (0)Gazetecilik ve Kitlesel İletişim (0)Genel Çalışmalar (0)Havacılık (0)Hukuk Çalışmaları (0)Ekonomi Çalışmaları (0)
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Arama kriterlerinize uyan program yok. Lütfen filtrelerinizi hassaslaştırın.

Clear filters

Popular degree type

Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi programlar içinde Sağlık Hizmeti Tıp Tıp Adli Tıp

BA Sanatlar Lisans tamamlamak için üç ila beş yıl arasında sürer bir derece için duran bir kısaltmadır. Genellikle BA ayrıca bilimler ve uzmanlık alanlarında bir dizi sunulan, dünyanın önde gelen liberal arts derecesi düşündü. Öğrencilerin her yıl binlerce farklı konularda Bas peşinde.

Adli Bu alanlardan biridir, ama Adli Tıp BA tam olarak nedir? Çalışmanın Bu ders hukuk mahkemelerinde kullanılmak üzere bilimsel kanıt sağlama, adalet sistemine bilimsel yöntem ve verilerin kullanılmasını içermektedir. Öğrenciler, DNA kanıtları, toksikoloji, gizli baskılar, balistik gibi konuları incelemek ve delilleri takip edebilir. Bu alanda ele Bazı bilimsel konular antropoloji, diş hekimliği, biyoloji, botanik, patoloji, entomoloji, bilgisayar bilimi, psikoloji ve hatta istatistikler yer alıyor. Öğrenciler ayrıca ceza adalet ve hukukun temelleri hakkında bilgi edinmek gerekebilir.

Bir adli tıp diplomasını aldıktan avantajları vardır.Bir BA lisans öğrencileri iş bulmak ve yaşam boyu kazancınızı artırabilirsiniz için kolaylaştırır. Son olarak, çalışma, problem çözme, analiz ve eleştirel düşünme gibi diğer önemli yaşam becerileri, teşvik edebilir adli tıp lisans kazanmak için gerekli.

Her okulun farklı öğrenim maliyetleri ile farklı bir program olduğundan, lisans kazanç fiyatı büyük ölçüde değişebilir. Sen ihtiyaçlarına cevap verebilecek belirlemek, böylece katılmak istiyorum kurumları irtibata emin olun.

Adli bilimler alanında lisans kazanmak Birçok öğrenci yasal işlemler için bilimsel kanıtları ortaya çıkarmak için çalışan, adli tıp uzmanları, analistler ve laboratuar teknisyenleri olmaya devam ediyor. Bu programların mezunları da özel dedektifler yardım veya danışmanları haline gelerek istihdam bulabilirsiniz. Profesör olmak isteyen veya daha yüksek pozisyonlar için hak olanlar, bir yüksek lisans ya da doktora takip edebilirsiniz.

Bu derece birini istiyorsanız, biz seçim için programların tam bir veritabanı var. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.