Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın çoklu Sosyal Bilimler Lisansı  (Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi) içinde Adli Kimya 2024

1 Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi programlar içinde Adli Kimya 2024

genel bakış

Sanatlar fakültesinden kazanç birçok lisans üniversite öğrencileri için (BA) derecesi nihai hedefimizdir. Hem de liberal arts konularda dersler alırken bu özel lisans programında, öğrencilerin istenilen majör öğreneceksiniz. Bu derece, genellikle kendi özel alanında uzman olmak için bilgi ve becerileri öğrencilere tamamlamak için 3-4 yıl sürer ve sağlayacaktır.

Adli Kimya BA nedir? Bu programda öğrenciler, adli kimya derinlemesine bir arka plan eğitim alacak. Cezai soruşturma için gerekli bilimsel yöntemlerin uygulanması geniş bir anlayış kazanıyor ederken, öğrenciler de alandaki davaları çalışırken uygulanabilir özel teknikler konusunda eğitim alabilirsiniz. Konular genellikle cezai adalet sistemi, matematik, fizik bilimleri, biyoloji bilimleri ve kimya çeşitli alt konular yer alıyor.Hands-on ve ders-tabanlı öğrenme ile öğrenciler adli kimya uzmanları olma yolunda ilerleme.

Öğrenciler Adli Kimya lisans sürdürmeye tercih çeşitli nedenleri vardır. Örneğin, bu program mezun hemen sonra onları istihdam yapmak için uygun beceri ve uzmanlık sağlamaktadır. lisans programı ayrıca lisansüstü çalışmalar için öğrencileri hazırlamak olabilir.

Adli Kimya lisans kazanç maliyeti okulu, konumu ve ne öğrencilerini sunduğu bağlı olarak değişebilir. En sevdiğiniz üniversitenin kabul ofisi Başvurma katılım maliyetlerini anlamak ve belirli bir program detayları hakkında öğrenme yararlı olacaktır.

Bu derecesine sahip mezunlar adli tıp kariyer çeşitli için uygun hale gelecektir. Onların bilgi ve becerileri ile onlar özel laboratuarlarda veya sigorta şirketleri ile, eyalet veya federal hükümet için çalışan bulunabilir.Adli kimyager ünvanını yapacak ve delil analiz mahkeme duruşmalarında katılıyor, suç mahallini inceleyerek, ve uyuşturucu ve DNA testi dahil görevleri olacaktır Birçok.

Birçok üniversite öğrencileri çevrimiçi derece kazanmak için izin verir. Bu hem yerel ve uluslararası öğrenciler için faydalıdır. Daha fazla bilgi için, lütfen aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Daha fazla oku

filtreler

  • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
  • Doğa Bilimleri
  • Kimya
  • Adli Kimya
Çalışma alanları
  • Doğa Bilimleri (1)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

İlgili çalışma alanları