Keystone logo

0 Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi programlar içinde Sanat Çalışmaları Animasyon 3D Animasyon içinde Fas için 2024

filtreler

filtreler

  • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
Çalışma alanları
    Beşeri Bilimler (0)Diller (0)Doğa Bilimleri (0)Enerji Bilimi (0)Eğitim ve Pedagoji (0)Gazetecilik ve Kitlesel İletişim (0)Genel Çalışmalar (0)Havacılık (0)Hukuk Çalışmaları (0)Ekonomi Çalışmaları (0)
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Arama kriterlerinize uyan program yok. Lütfen filtrelerinizi hassaslaştırın.

Clear filters

Popular education type

Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi programlar içinde Sanat Çalışmaları Animasyon 3D Animasyon

Hiç kendinizi en çılgın fikirlerinizi 3 boyutlu bir dünyada hayata geçirmeyi dilerken buldunuz mu? Kariyerinizde her zaman sanat ve animasyonu kullanmak mı istediniz? 3D animasyon ile her şey mümkün.

3D animasyon derecesi sırasında, gerçekçi karakterler ve ortamlar oluşturmak için yazılımı nasıl kullanacağınızı ve ana çerçeve tekniklerini kullanarak bunları nasıl hayata geçireceğinizi öğrenirsiniz. Ayrıca zamanlama, boşluk bırakma, abartma ve daha fazlası gibi animasyon ilkelerini de keşfedeceksiniz. Ayrıca, hareketli grafik tasarımı veya görsel efekt kompozisyonu gibi sektörün diğer alanlarına da dalma şansına sahip olacaksınız.

3D animasyon diploması birçok kapıyı açabilir. 3D karakter animatörü olabilir, oyun endüstrisi için 3D modeller oluşturabilir, hatta web animasyonları bile oluşturabilirsiniz. Ayrıca film ve televizyon prodüksiyonunda veya özel efektlerde çalışmayı da seçebilirsiniz. Yeterli eğitim ve deneyimle bağımsız bir animatör veya yönetmen bile olabilirsiniz.

Dereceniz sizi nereye götürürse götürsün, yaratıcı olma ve en son teknolojiyi kullanma şansına sahip olacaksınız. Kim bilir? Belki 3D animasyonda bir sonraki büyük isim siz olursunuz.

Fas Kuzey Atlantik Okyanusu ve Akdeniz hem de bir kıyı şeridi olan bir Kuzey Afrika ülkesidir. Fas öğrenim görmek isteyen yabancıların çoğu Arapça veya Fransızca dil kursları da arıyorlar. Tüm büyük şehirlerde dil merkezleri var, ve hatta kurs sırasında Arapça konuşan aile ev kalır ayarlayacaktır.

Sosyal Bilimler Lisans (BA) derecesi üç ya da dört yıllık süre zarfı içinde bir dizi kursun başarıyla tamamlanması sonucu verilmektedir. Bu dereceyi almak için öğrenilen konular sosyal bilimler ve fen bilimleri yelpazesi altında birçok farklı alanı içerebilmektedir.