Yaratıcı İşletmelerde Lisans, Medya Yönetimi

Genel

Program açıklaması

Bu kurs sırasında, medyayı nasıl başarılı bir şekilde üreteceğinizi ve yayınlayacağınızı öğreneceksiniz. Endüstrinin içini ve dışını öğrenmenin yanı sıra, medya endüstrisinin en iç çevresini de tanıyorsunuz. Disney, Nintendo ve hatta kendi şirketiniz gibi prestijli firmalarda staj yapın. Uluslararası emelleriniz var mı? Eğitiminizin bir bölümünü Bali, Katar, Güney Afrika veya Tayland'daki diğer kampüslerimizden birinde geçirmeyi seçin.

Program sizin için bir kariyer fırsatları dünyası açacak: yaratıcı bir ekip yönetmekten TV şovu yapımına yardımcı olmak. Hızla büyüyen ve sürekli değişen bu sektörde, her zaman dinamik ve yetenekli profesyonellere ihtiyaç vardır.

Bazı kariyer yolu örnekleri, konsept geliştirici, kampanya oluşturma ve yaratıcı konseptler, yapımcı, web editörü veya müzik yöneticisidir. Ayrıca kendi girişiminizi yaratıcı bir girişimci olarak başlatabilirsiniz.

Bu kursta, girişimci ve yaratıcı bir profesyonel olmak için ihtiyaç duyduğunuz becerilere erişebilmenizi sağlayan, endüstride uluslararası düzeyde bilgi sahibi olmanıza yardımcı olacağız.

Creative Business, Media Management daha önce Medya ve Eğlence Yönetimi (MEM) olarak teklif edildi.

Kabul şartları

Akademik Gerekler

Lisans programlarından birine kabul edilmek için belirli kabul koşullarını yerine getirmeniz gerekir. NHL Stenden Uygulamalı Bilimler Üniversitesi aşağıdaki genel uluslararası nitelikleri tanır:

  • Uluslararası Bakalorya (IB) Diploması veya Avrupa Bakaloryası Diploması
  • Akredite bir kurumdan Lise diploması
  • Dört GCSE / GCE 'O' seviyesi geçiyor (final notu A, B veya C) ve iki 'AS' seviyesi geçiyor. Bu altı geçişin hepsi farklı konularda olmalıdır.
  • Önlisans, lisans veya yüksek lisans derecesi

Ayrıca, lisans programlarımızdan bazıları ek giriş şartları talep edebilir.

21

Eğer 21 yaşında veya daha büyükseniz ve NHL Stenden Uygulamalı Bilimler Üniversitesi'ne kaydolmak istiyorsanız, ancak şu anda kabul koşullarını yerine getirmiyorsanız, giriş sınavına kayıt olmaya davetlisiniz.

Dil gereksinimleri

Tüm AEA dışı adayların başvuruları ile İngilizce yeterlilik sınavı vermeleri gerekmektedir. İngilizce’nin resmi çalışma ve eğitim dili olduğu bir ülkede hazırlık eğitimi almış öğrenciler için istisnalar yapılmaktadır. AÇA öğrencilerinin dil gereksinimleri Hollandalı öğrencilerle aynıdır. Diploma burada listeleniyorsa , ek İngilizce dil sınavına gerek yoktur.

NHL Stenden Uygulamalı Bilimler Üniversitesi dört tür resmi dil testini kabul eder:

Lütfen dikkat: Uygun seviyeye sahip değilseniz, İngilizce Hazırlık Dil Kursumuza kayıt yaptırmak mümkündür.

Başlangıç tarihi: Şubat veya Eylül

Süre: 4 yıl, tam zamanlı

Öğrenim ücreti (yıllık):

Eylül başlangıcı: AB öğrencileri = 2143 €
AB üyesi olmayan öğrenciler = 8.350 €

Son başvuru tarihi:

Eylül başı:
AB adayları: 15 Ağustos
AB üyesi olmayan adaylar: 31 Mayıs

Şubat başı:
AB adayları: 15 Ocak
AB üyesi olmayan adaylar: 1 Kasım

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

NHL Stenden is an international multi-campus university of applied sciences. Its Dutch campuses can be found in Leeuwarden, Emmen, and Meppel. International campuses are located in Bali, Qatar, South ... Devamını oku

NHL Stenden is an international multi-campus university of applied sciences. Its Dutch campuses can be found in Leeuwarden, Emmen, and Meppel. International campuses are located in Bali, Qatar, South Africa, Thailand. Students from over 80 different countries study at NHL Stenden in the Netherlands, which has a total of around 25,000 students. Daha Az
Leeuwarden , Groningen , Emmen , Meppel , Assen + 4 Daha fazla Daha az