Yabancı Dil Olarak Rusça Lisans Derecesi

Genel

Program açıklaması

  • Özel kod: 44.03.01
  • Profil: Yabancı Dil Olarak Rusça
  • Sınavlar: Sosyal bilimler, Rus Dili

PskovSU veya henüz hiçbirini öğrenmediyseniz, Hazırlık PskovSU buradan PskovSU https://www.academiccourses.com/Preparatory-Courses-for-Foreign-Citizens/Russia/ PskovSU /

137866_137820_Prouniversitet1.jpgPskov State University","author_url":"","source":""}" />

Yabancı Dil Olarak Rusça Lisans programı (RFL) , Rusça'nın kilit bir rol oynadığı eğitim veya komşu alanlarda (bilgi veya kültür gibi) bir kariyer yolu için hayati önem taşıyan çok çeşitli beceri ve yeterlilikler sağlayacaktır.

Program, yüksek düzeyde Rusça dil yeterliliğine sahip yüksek nitelikli uzmanlar için yakın ve uzaktaki ülkelerin ihtiyaçlarını karşılar.

Rus dili pek çok alanda uygulamalı. Rus Dili ve kültürünü anlamak, Rusya içinde ve komşu ülkelerde iş bağlantıları kurmak için çok önemlidir. Kilit alanlardan biri, Rusya'nın kilit konumlarda olduğu bilgi pazarıdır. Rusça, 2020 itibariyle İngilizce'den sonra internetteki en popüler 2. dildir.

Eğitim süreci

Lisans programı, geleneksel ve yenilikçi eğitim biçimleri üzerine inşa edilmiştir.

Yabancı öğrenciler, işgücü piyasasındaki akıcılıklarını ve rekabet güçlerini önemli ölçüde artıran Rusça konuşulan ortamda bir dil öğrenme fırsatı yakalarlar.

Anahtar disiplinler

Yöntemler

Konuşma ve yazma pratiği

Rus dili (işlevsel yönü)

Modern Rus dili

Yabancı dil olarak Rusça öğretmenin teorisi ve metodolojisi

Rus edebiyatı

Stilistik ve metin analizi

eğitici oyunlar (rol oyunları, simülasyonlar, iş oyunları ve eğitici oyunlar)

vaka yöntemi

sunumlar

yaratıcı görevler

etkileşimli dersler, görsel yardımcılarla çalışma, video ve ses materyalleri

Uygulama

Rusça konuşulan ortamda olmak, 7/24 Rusça akıcılığınızda ustalaşmanızı sağlayacaktır.

Öğretim uygulaması, Pskov State University yabancı öğrenci gruplarında ve Pskov okullarında çok etnikli sınıflarda kazanılır. Programın öğrencileri ve mezunları, Deneysel Eğitim Sözlükbilimi Laboratuvarı tarafından düzenlenen projelere katılır, önde gelen Rus bilimsel kuruluşlarından hibe alır ve hakemli bilimsel dergilerde yayınlanır.

Uluslararası bağlantılar

Yüksek kaliteli eğitim, program mezunlarının Rusya'da veya diğer ülkelerde (Almanya, İspanya, Belçika, Estonya, Letonya, Tacikistan, Özbekistan) üniversitelerde ve okullarda RFL öğrencileriyle başarılı bir şekilde çalışmasını sağlar.

Son Güncelleme Eyl 2020

Okul Hakkında

Pskov State University (PskovSU) is one of the 33 key regional universities in Russia located in just an hour ride from the Russian border with Latvia and Estonia (European Union). The university is ... Devamını oku

Pskov State University (PskovSU) is one of the 33 key regional universities in Russia located in just an hour ride from the Russian border with Latvia and Estonia (European Union). The university is the center of educational, cultural and scientific life of the Pskov region which is a leading strategic center in the field of cooperation with the European Union and the Baltic region countries. Daha Az