Yönetim Bilgi Sistemi Lisans

Genel

Program açıklaması

Yönetim Bilgi Sistemleri binbaşı, öğrencileri çağdaş organizasyonlarda liderlik ve sorumluluk pozisyonlarına hazırlamayı amaçlamaktadır.

Ana dal, öğrencilere bilgi sistemlerinde kariyer yapmak için yüksek kalitede akademik, teknik ve mesleki bilgi sağlar. Bilgi sistemlerinde teknik ve analitik beceri ve yeterliliklere sahip öğrencileri hazırlar. İş kararlarında etik konuları birleştirir. Ayrıca, bilgi sistemleri mesleğine katkıda bulunan araştırmalar yürütmek. Ayrıca, iş dünyasıyla etkili etkileşimi teşvik etmek için. MIS alanında uzmanlaşmak öğrenciye İşletme ve Ekonomi Fakültesi tarafından sunulan herhangi bir iş dalında küçükleri seçme fırsatı verecektir.

Bu program Katar'a doğru 2030 vizyonunun hedeflerine ulaşıyor. Program erkekler ve kadınlar için mevcuttur.

kabul

Kabul koşulları başvuru türüne göre değişir (yeni, transfer, ziyaret veya derece olmayan adaylar). Kabul şartları hakkında daha fazla bilgi için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

QU is committed to providing high-quality education in areas of national priority. Underpinning this commitment is the goal to align its colleges, programs, and courses with established international ... Devamını oku

QU is committed to providing high-quality education in areas of national priority. Underpinning this commitment is the goal to align its colleges, programs, and courses with established international standards and best practices. As a result, QU has been successful in its accreditation initiatives, earning the endorsement of numerous leading international accrediting bodies. Daha Az