Uluslararası Yönetim Lisans

Genel

Program açıklaması

En az bir lisans derecesine sahip olan öğrencilere tam zamanlı 1 yıl (12 ay) lisans uluslararası bir yönetim sunuyoruz. Program tamamen İngilizcedir.

Tercihen Ticari Bilimler ve İşletme Yönetimi alanında okuyan öğrencileri kabul ediyoruz. Ancak, diğer konuları da inceleyen sınırlı sayıda öğrenciyi bekliyoruz. Örneğin; ... Komisyonumuzun başvurusu hakkında soruşturma ve onay alındıktan sonra, bu öğrenciler kabul edilebilir.

Bu program hakkında nedir?

Uluslararası iş yönetimi lisans programından sonra bir bekar. Bu kampüs Kortrijk, Belçika yer alan 12 aylık bir tam zamanlı bir programdır. Son üç ay boyunca, staj sırasında çalışacaksınız.

Program, profesyonel kursları, tüm yönetim alanlarının derinlemesine bir görünümü, farklı iş ortamlarında yetkinlik gelişimi ve uluslararası danışmanlık projeleri için takım oluşturma ile birleştirir. Bir iş dili kursu alabileceksiniz: Hollandaca veya İngilizce. Program interaktif bir şekilde öğretilmektedir. Öğrencilerden sınıf içi tartışmalara aktif olarak katılmaları, iş durumlarını analiz etmeleri, iş sunumları hazırlamaları, grup raporları ile rapor hazırlamaları ve bilgisayar destekli alıştırmalar yapmaları beklenir. Program 11 modülden oluşmaktadır.

Bu programın amaçları nelerdir?

Bu programa katıldıktan sonra:

  • Yönetim fonksiyonları hakkında derin bir bilgi sahibi olacaksınız.
  • Temel yönetim sorumluluklarında gerekli bilgi ve becerilere sahip olursunuz: liderlik, insan yönetimi ve uzun vadeli planlama
  • Girişimcilik, azim, motivasyon, duygusal zeka ve inisiyatif gibi son derece alakalı iş becerilerini güçlendirmek zorunda kalacaksınız.
  • Sosyal beceriler, problem çözme becerileri, iletişim becerileri ve takım çalışması ve liderlik için kapasite geliştirmiş olacaksınız.
  • Global konuları uluslararası perspektiften inceleyebilirsiniz.
  • Uluslararası bir iş ortamında yerel yetkinlikler inşa etmiş olacaksınız.

Kabul şartları nelerdir?

Adaylar üniversite kolej düzeyinde 3 yıllık tam zamanlı çalışmayı temsil eden bir lisans derecesine sahip olmalı ve bir lisans derecesi (tam zamanlı, oryantasyon veya hazırlık yılı hariç 3/4 yıllık müfredat) ile sonuçlanmalıdır. Eğitiminizi tamamlamadan önce başvurmak mümkündür. Bu durumda, seçim prosedürü, programa başlamadan önce mevcut çalışmalarınızdan mezun olduğunuz varsayımı altında gerçekleşecektir. İngilizce seviyesinde akıcılık CEFR seviyesi B2; IELTS puanı 6.5; TOEFL iBT puanları 80; TOEIC puanı 650 - 800; Cambridge FCE 1scores seviyesi, hem yazılı hem de konuşulmalıdır.

Kurs bilgisi

Kayıt 15 Kasım 2017 itibariyle açıktır. 2018-2019 kayıt tarihi için kapanış tarihleri:

  • Belçikalı bir diplomaya sahip öğrenciler 31 Ağustos 2018 tarihine kadar başvurabilirler. Ancak, sadece sınırlı sayıda öğrenciyi kabul ettiğimizden, başvurular tercihen 7 Temmuz 2018'den önce sunulmalıdır.
  • Avrupa diplomasına sahip öğrenciler için 7 Temmuz 2018'e kadar başvuru yapabilirsiniz.
  • Belçika'da halihazırda vizesi bulunan ve yurt dışından bir diploması bulunan AB üyesi olmayan ülkeler için 31 Mayıs 2018 tarihinden önce başvuru yapabilirsiniz.
  • AB'ye üye olmayan ülkelerden vize alması gereken öğrenciler, başvuru mümkün olan en kısa zamanda yapılmalı, ancak kesinlikle 31 Mart 2018'in kapanış tarihinden önce yapılmalıdır.

Programın başlangıç ​​tarihi: 17 Eylül 2018. Programın bitiş tarihi: 7 Eylül 2019.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Welcome to VIVES University College. This new college is the result of the cooperation between KATHO, with campuses in Kortrijk, Roeselare, Tielt, Torhout, and KHBO, with campuses in Brugge and Oosten ... Devamını oku

Welcome to VIVES University College. This new college is the result of the cooperation between KATHO, with campuses in Kortrijk, Roeselare, Tielt, Torhout, and KHBO, with campuses in Brugge and Oostende. At this moment, mergers in the field of higher education are a common trend in Flanders. With approximately 13,000 students, VIVES is the biggest university college in Flanders. Daha Az
Kortrijk , Bruges + 1 Daha fazla Daha az