Uluslararası İşletme Lisans

Genel

Program açıklaması

Uluslararası İşletme Lisans programı, öğrencilere uluslararası pazarların farklı yönleri ve sınır ötesi iş işlemleri hakkında genel bir bakış sağlar. Ana programın hedefi, hızla değişen uluslararası pazarların esnek koşullarında çalışmaya hazır, iyi ve analitik, problem çözme ve dil becerilerine sahip, yüksek ve disiplinler arası eğitimli, eleştirel düşünen profesyonellere sunmaktır. Program, uluslararası ilişkilerin ekonomik, sosyal, kültürel ve politik boyutlarını anlamak ve öğrencilere ekonomi ve ticaret, finans, yönetim, pazarlama ve istatistik hakkında derin, ilgili ve güncel bilgi sağlamak için tasarlanmıştır. uluslararası bir perspektife sahiptir.

Öğrenci profilleri

Program, öğrencileri sınır ötesi işlemlerle uğraşan kendi şirketlerini kurmaya ve işletmeye hazırlamanın yanı sıra, çeşitli kuruluşlardaki ticari kuruluşlar (çok uluslu şirketler dahil), kamu ve kar amacı gütmeyen kuruluşlar için operasyonel, analitik ve yönetim pozisyonlarında çalışmaya hazırlar. ülkeler ve endüstriler. Mezunlar, uluslararası ekonomik ilişkiler ve uluslararası, dinamik çok kültürlü iş ortamlarının zorluklarıyla başa çıkmak için gerekli temel iş becerileri ile donatılmıştır.

137508_137479_WUEB-08.jpgWroclaw University of Economics and Business"}" />

Kariyer olasılıkları

 • Uluslararası pazarlarda faaliyet gösteren veya yabancı müşterilerle işbirliği yapan işletmelerde operasyonel ve analitik pozisyonlar.
 • Uluslararası kurum ve kuruluşlarda operasyonel ve analitik pozisyonlar.
 • Dış ticaret uzmanı (ihracat ve ithalat).
 • Gümrük ofislerinde, elçiliklerde ve konsolosluklarda uzman.
 • Uluslararası ticaret finansmanı ve yerleşim alanında uzman.
 • Uluslararası lojistik uzmanı.
 • Uluslararası yönetim uzmanı.

137500_137472_WUEB-02.jpgWroclaw University of Economics and Business"}" />

program

Kayıt, 1 Haziran 2020'den 16 Ağustos 2020'ye kadardır.

Bu tarihlerde adaylar:

 1. Kayıt sistemine kaydolun.
 2. Kayıt sisteminde (IRK) belirtilen bireysel banka hesabına kayıt ücreti 85 PLN'dir.
 3. Formu veri ile doldurun, fotoğraf indirin, bir çalışma programı seçin, gerekli belgeleri ekleyin.
 4. Belgenin doğrulanmasının olumlu sonucu hakkında bilgi aldıktan sonra - Çalışmaların ilk dönemi için İşe Alım Komitesi tarafından belirtilen özel bir hesaba harç ücreti ödeyin.
 5. Fotokopileri olan tüm belgeleri ve yeminli tercümeleri İşe Alma Komitesi'ne Lehçe olarak gönderin. Son başvuru tarihi 28 Eylül 2020, saat 15:00. Belgelerin teslim tarihi, sevkiyat tarihi değil önemlidir.

Lütfen dikkat: Belgeler posta veya kurye servisi ile teslim edilmelidir.

İşe Alım Komitesinin öğreniminize kabul edilmenizle ilgili kararından önce belge göndermeyin.

Kurs lideri

Magdalena Myszkowska, Ph.D.

e-posta: magdalena.myszkowska@ue.wroc.pl

Son Güncelleme Tem 2020

Okul Hakkında

The Wroclaw University of Economics and Business is ranked among the top economic schools of higher education in Poland, and an important center of science and research. Its activities are aimed at ma ... Devamını oku

The Wroclaw University of Economics and Business is ranked among the top economic schools of higher education in Poland, and an important center of science and research. Its activities are aimed at maintaining and strengthening the position of the university on regional, national, and international levels, improving competitive advantage, and shaping its image of a modern institution, open and friendly to its employees, students, and the environment. Daha Az