Ticarette Bilim Lisansı

Genel

3 konum mevcut

Program açıklaması

Daha önce küçük bir işletmeyi yönetmeyi veya kendi işletmenizi kurmayı hayal ettiyseniz, işte beklediğiniz derece - Miami'nin Hamilton, Middletown'daki bölgesel konumlarında özel olarak sunulan tamamen yeni Ticarette Bilim Lisansı (BSC). ve West Chester.

İlk BSC ana dalı olan Küçük İşletme Yönetimi, muhasebe, yönetim ve pazarlama gibi geleneksel işletme alanlarındaki kursların temeline dayanan küçük işletmelerin derinlemesine incelenmesine olanak tanır.

Ticarette Bilim Lisans derecesi, öğrencileri doğrudan liseden, yetişkin öğrencilere veya transfer öğrencilerine, işletme veya diğer ana dallarda önlisans derecesi sahiplerine ve askeri gazilere yerleştirmek için tasarlanmıştır.

Miami Üniversitesi İşletme Teknolojisi Bölümü aracılığıyla sunulan BSC, Miami'nin uygulamalı uygulamalı eğitimle desteklenen ünlü liberal sanatlar vakfına sahiptir. Bu derecenin Oxford'daki Çiftçi İşletme Okulu ile hiçbir bağlantısı yoktur. BSC tamamen ve özel olarak Miami'nin bölgesel kampüslerinde mevcuttur.

Bölgesel bir kampüs öğrencisi olarak, eve yakın kampüslerin rahatlığı, rahatlığı ve erişilebilirliği ile Ohio'daki en düşük bölgesel öğrenim oranlarından birinden yararlanacaksınız.

Esnek ders programı ve kapsamlı öğrenci desteği, Miami Üniversitesi lisans derecesi ile beklenen güvenilirliği ve rekabet avantajını kazanmanıza yardımcı olacaktır.

Miami Üniversitesi'ndeki tüm lisans öğrencileri, Miami Liberal Eğitim Planı'nı (genel eğitim) tamamlamalıdır. Ticarette BS şunlardan oluşur: 1. Miami Planı, 2. bir dizi zorunlu ders (temel ve ana) ve 3. serbest seçmeli dersler. Dereceyi kazanmak için öğrencilerin en az 128 saati tamamlamaları gerekir. Genel eğitim gereksinimlerine (Miami Planı Liberal Eğitim) ve ücretsiz seçmeli derslere ek olarak, küçük işletme yönetimi ana dalındaki öğrenciler 34 saatlik temel dersleri ve 18 saatlik ana dersleri tamamlayacaklardır. En az 128 saatlik ders süresine ulaşmak için gereken dersler öğrencinin tercihine göre seçmeli derslerdir.

Çevrimiçi Kurs Seçenekleri

Yoğun bir programın var mı? Kurslarımızın çoğu çevrimiçi olarak sunulmaktadır. Çevrimiçi CMR kursları alma hakkında daha fazla bilgi edinmek için Kelley Harris veya danışmanınızla iletişime geçin veya Miami'deki çevrimiçi kurs deneyimi hakkında daha fazla bilgi edinmek için E-Öğrenme departmanına danışın.

Temel Program Gereksinimleri

 • CMR 101 Muhasebeye Giriş (3)
 • CMR 105 Pazarlamaya Giriş (3)
 • CMR 108 Ticaret Hukukuna Giriş (3)
 • CMR 111 Yönetime Giriş (3)
 • CMR 207 Yönetim Planlama ve Kontrol (3)
 • CMR 211 Ticaret için Ekonomi (3)
 • CMR 244 Küresel İşletmeye Giriş (3)
 • CMR 282 Bilgisayar Tabanlı İş Analizi (3)
 • CMR 302 Finansal Bilgiler. Yöneticiler için (3)
 • Ticaret için Organizasyon Stratejisinde CMR 495 Bitirme Taşı (3)
 • STA 261 İstatistik (4)

Küçük İşletme Yönetimi Ana Bilim Dalı (18 Saat)

 • CMR 242 Küçük İşletme Operasyonlarının Yönetimi (3)
 • CMR 263 Satış ve Promosyonlar (3)
 • CMR 301 Kişisel Organizasyon Becerileri (3)
 • CMR 361 Küçük İşletmeler için Pazarlama (3)
 • CMR 401 Liderlik Karar Becerileri (3)
 • CMR 442 Küçük İşletmelerde Güncel Sorunlar ve Yenilik (3)

Ticarette Bilim Lisansını takip eden öğrenciler, Ticaret derecesi için çalışmaları sırasında CMR ön lisans derecelerini almaya teşvik edilir. Çoğu öğrenci için bu, Ticaret derecesi seçmeli derslerinde yapılabilir. Daha fazla ayrıntı için CMR danışmanınıza danışın.

CMR kursları, herhangi bir Çiftçi İşletme Fakültesi Lisans derecesi kurs gereksinimlerini karşılamaz ve maksimum 12 kredi saatlik CMR uygulanabilir.

Program ve kurs içeriği değişebilir. Bu liste, basıldığı sırada günceldir ve yalnızca genel bilgi amaçlıdır. Özel gereksinimlerinizi temsil ettiği konusunda güvenilmemelidir. Genel olarak, daha yeni gereksinimleri karşılamayı seçmediğiniz sürece Miami Üniversitesi'ne ilk başladığınız sırada var olan program gerekliliklerine bağlı kalırsınız. Derece Denetim Rapor Sistemi (DAR), özel program gereksinimlerinizi karşılamada ilerlemenizi gösteren kişiselleştirilmiş bir rapor üretir. Kayıt Ofisinden veya BannerWeb'den bir kopya edinebilirsiniz.

Lütfen düzenli olarak ve programınıza başlamadan önce Ticaret Bakanlığı'nda bir danışmana başvurduğunuzdan emin olun.

Son Güncelleme Kas 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

Miami University Regionals includes Miami Hamilton and Miami Middletown, two community-based campuses of Miami University, a highly-regarded public university with a national reputation. Other regiona ... Devamını oku

Miami University Regionals includes Miami Hamilton and Miami Middletown, two community-based campuses of Miami University, a highly-regarded public university with a national reputation. Other regional locations include the Voice of America Learning Center (VOALC) in West Chester. Small class sizes, hands-on learning, and flexible scheduling—there are so many benefits to attending Miami University Regionals. Explore the programs and opportunities available at our conveniently located campuses as well as online. Daha Az
Hamilton , Middletown , West Chester + 2 Daha fazla Daha az