Tasarım Lisansı (Görsel İletişim Tasarımı)

Genel

Program açıklaması

University of Canberra Uluslararası Öğrenciler için bir dizi Burslar vardır.

Tasarımda kariyer yaratın

Tasarım Lisansını (Görsel İletişim Tasarımı) inceleyin ve başarılı bir tasarım kariyerine giden yolda kendinizi belirleyin. İnsan olarak, görsel olarak erişilebilir yollarla bilgiyi nasıl iletişim kurduğunuzu ve organize ettiğimizi ve iletişim tasarımı teorisi ve pratiğinin iyi bir şekilde anlaşılmasını nasıl geliştireceğinizi keşfedeceksiniz. Kurs, hem geleneksel baskı temelli tasarım perspektifini hem de web tabanlı uygulamaları ve yeni teknolojileri kapsayan bir araştırmayı inceliyor.

Derecenin küresel pazarda görsel iletişim üzerinde güçlü bir odak noktası ve farklı kültürel bağlamlarda hem iş hem de tüketici kitleleri için nasıl tasarlanacağı. Tipografi, logo tasarımı, düzen, yayın tasarımı, çevresel grafikler, ambalaj ve dijital tasarım hakkında kapsamlı bilgi sahibi olacaksınız.

UC'de bir Tasarım Lisans Tasarımı (Görsel İletişim Tasarımı) okuyun ve şunları yapacaksınız:

 • baskı, ekran ve ambalajda farklı görsel ve gelişmekte olan medya türlerinin yenilikçi kullanımı
 • Belirli kitleler için etkili tasarım çözümleri geliştirmek
 • Görsel iletişim tasarımı ve görsel iletişim tasarımı ile ilgili teknik beceriler kazandırmak
 • Görüntü oluşturma uzmanlığını ve bir dizi analog ve dijital medyayı kullanarak görsel tasarım eserleri geliştirme yeteneğini kazanır.

Entegre Öğrenme Çalışması

Özel şirketler, devlet daireleri, reklam ve tasarım ajansları ile stajlar ve daha fazlası dahil olmak üzere, çalışmanızın her düzeyinde doğrudan sektör katılımı fırsatlarından yararlanın. Gerçek dünya endüstri pratisyenlerinden tasarım hakkında bilgi sahibi olacaksınız ve tasarımlarınızı prodüksiyona geçirme fırsatı ile canlı endüstri briefleri üstleneceksiniz. Kampüste ve Canberra'da satış yapma potansiyeline sahip ürünler yaratmak için Tasarım Lisans Öğrencileri ile işbirliği içinde çalışacaksınız.

Mezun olduğunuz zamana kadar, etkileyici bir özgün tasarım projeleri portföyünü toplayacak ve onu sektör profesyonellerine sunacak ve gözden geçirebilecek fırsatlara sahip olacaksınız. Önceki dernekler UC öğrencileri arasında BMW, Canberra Tasarım Festivali, Avustralya Ulusal Müzesi, FASHFEST, Avustralya Vergi Dairesi, Hayvanat Bahçesi Grubu, Cre8ive, Oxide Interactive, Red Corner Boks ve ThinkPlace yer alıyor.

Kariyer fırsatları

 • Grafik tasarımcı
 • Multimedya tasarımcısı
 • Sanat Yönetmeni
 • Yaratıcı yönetmen
 • Dijital tasarımcı
 • ressam
 • Paket tasarımcısı
 • Tasarım stratejisti
 • İnteraktif tasarımcı
 • Tasarım araştırmacısı
 • Görsel tasarımcı

Kursa özel bilgiler

İmza denizaşırı kısa süreli çalışma seçenekleri, bu derse özel olarak uyarlanmıştır. Bu sayede, yüksek öğrenim gören öğrenciler, önde gelen tasarımcılarla ve prestijli denizaşırı kurumlardaki öğrencilerle çalışma fırsatı bulmaktadır. Öğrenciler yurt dışı Yurtdışı Eğitim Yurtdışı deneyimleri için kendi genişlik ünitelerini kullanmayı seçebilirler.

Yüksek başarıya sahip öğrenciler, aynı zamanda, çalışmalarının son yılında Tasarım Yüksek Lisans Stratejilerinde yer alma seçeneğine de sahiptir.

Kabul şartları

Bir lisans programına kabul için normal UC gereksinimleri.

İngilizce Dil Gereksinimleri

6.0 ya da eşdeğeri Akademik IELTS, 6.0 altında bant skoru yok

Son Güncelleme Kasım 2018

Okul Hakkında

The University of Canberra is a vibrant government university where your future is what matters most. We are recognised internationally, ranked in the top 100 young universities in the world and have ... Devamını oku

The University of Canberra is a vibrant government university where your future is what matters most. We are recognised internationally, ranked in the top 100 young universities in the world and have big plans for your future. We don't just focus on the theory of things, we like to teach our students in the way that they would be working. It's what we call work-integrated learning and it's a big reason that our students are highly sought after and amongst the highest paid and most employable in Australia. Daha Az