Spor Yönetimi Lisans

Genel

Program açıklaması

Danimarka spor endüstrisinin en etkili kişilerinden biri olan bu çalışma programı hakkında:

"Spor, popülasyonumuzdaki birçok insana hitap ediyor ve bu yeni eğitim ile spora olan ilgiyi analiz etmek ve ticaretle ilgili sorunları çözmek için ilgili araçlara dayanan sağlıklı bir iş yaklaşımı arasında sinerji yaratabiliyoruz. Şimdi her zamankinden daha önemli olduğu bir sektörde, artan rekabet zamanlarında güçlü bir pozisyonda kalmaya devam etmek için pazar ve hizmet odaklı alanlarda yetkiniz "dedi.

Flemming Østergaard FC Kopenhag Eski CEO'su ve Parken Sport Başkanı

Spor ve boş zaman etkinliklerinin koordinasyonu ve sunumunda yer almak ister misiniz? Doğal bir lider ve menajer misiniz? Çok çeşitli paydaşların katılımını sağlamak için bir fırsat mı arıyorsunuz?

Her şeyin doğru takımı oluşturup, ekonomik tuzakları geride bırakarak ve muhalefetini bırakıp kendi görünür izinizi bıraktığı bir ligde oynamak ister misiniz? Ve bunu senin yaşam tarzın yapmak ister misin?

Spor Yönetimi Lisans Programı, spor ve etkinlik tutkunuzu, spor, etkinlik ve eğlence sektöründeki iş mekanizmalarını derinlemesine anlama ile birleştirme şansını verir.

Program kısaca

Spor Yönetimi Lisans Derecesi Pazarlama Yönetimi, Hizmet, Ağırlama alanında AP Derecesi olan öğrenciler için bir tamamlama programı olan 1.5 yıllık bir tam zamanlı eğitim programıdır.

Program ayrıca, işiyle ilgili bir geçmişi veya ilgisi olan kişiler için de geçerlidir. Burada kabul koşulları hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Bu program, eğitiminizi tamamladıktan sonra ilginç işler için size bolca fırsat sağlayan sağlam bir teori ve pratik temeli ile size kapsamlı bilgi ve yetkinlikler verecektir.

Birincil yeterlilikler:

 • Pazar ve işle ilgili yeterlilikler
 • Organizasyonel / yönetim yetkinlikleri
 • Yaratıcı ve yenilikçi yeterlilikler

İngilizce testleri kabul edildi:

 • IELTS Genel 6.5
 • TOEFL İnternet tabanlı sınav: en az 83
 • Cambridge ESOL sınavları:
  • C1 Gelişmiş (CAE): C, B veya A dereceli
  • C2 Yeterlilik (CPE): C, B veya A notu
  • B2 İlk (FCE): A sınıfı
 • Çevrimiçi Oxford Yerleştirme Testi: En az B2 puanı = alt testlerin her birinde en az 75 puan - yalnızca bir UCN ortak kuruluşu aracılığıyla alındığında geçerlidir
 • Pearson PTE Academic: en az 58 puan
Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

University College of Northern Denmark (UCN) is a Danish Higher Educational Institution working in the fields of education, development, applied research and innovation. UCN is active in healthcare an ... Devamını oku

University College of Northern Denmark (UCN) is a Danish Higher Educational Institution working in the fields of education, development, applied research and innovation. UCN is active in healthcare and wellness, social studies and education, technology and business, training and lifelong learning. Daha Az