Sabit kanatlı programı - havacılık bilim bs

Genel

Program açıklaması

Günümüz havacılık endüstrisinde talep bilgi ve becerileri - Havacılık Science (Wing Sabit) Bachelor of Science havacılık teknik ve yönetsel açıdan akademik hazırlık ile uçuş eğitimi birleştirir.

havayolu pilotları yaklaşık üçte ikisi önümüzdeki yıllarda emekli olacak ve havacılık sanayiinin diğer alanlarında da nitelikli adaylar ile undersupplied edilir. Bugünün havayolu, dört pilot biri bir Embry-Riddle Havacılık Üniversitesi mezunudur.

avantajı açıktır: Embry-Riddle Prescott bir derece ile havacılık iş piyasasına girme sen sektöründe en iyi işler için kabul edilir sağlayacaktır.

Program, kendi pilotların eğitiminde aşağıdaki beceri setleri vurgulamaktadır:

  • günümüzün önde gelen havacılık şirketlerinin talep ettiği liderlik yeteneği
  • Karar verme yetenek doğru ve hızlı durumları değerlendirmek ve riski yönetmek için - yaşamın her alanında ama, sadece profesyonel size iyi değil hizmet becerileri.
  • Birçok çabalar uygulanabilir etkin kaynak yönetimi, insan faktörleri, ve güvenlik bilincinin Bilgi
  • uçak performansı, navigasyon ve uçak sistemleri operasyonda bilgisayar simülasyonları ile geliştirilen eleştirel düşünme ve problem çözme becerileri

Program ayrıca belirli becerilerini geliştirmek ve üzgün kurtarma dahil gelişmiş uçuş eğitimi aracılığıyla programı özelleştirmek için seçenekler sunar; Uçuş eğitmeni ve aletli uçuş eğitmeni sertifikaları; bir jet nakliye uçağı bir uçuş ekibi üyesi olarak ve tanıtım eğitim. Öğrenciler uçuş derecelendirmesini kapsayacak şekilde, Özel, Enstrüman, ticari vb. Alacaklardır.

Havacılık Bilimleri Lisans (Sabit Kanat) derecesi Havacılık Koleji Havacılık Bilimi Bölümü'nde yer almaktadır.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Embry-Riddle Aeronautical University's western campus is located in Prescott, AZ, north of Phoenix and a day trip away from Las Vegas, the Grand Canyon, and picturesque Sedona.

Embry-Riddle Aeronautical University's western campus is located in Prescott, AZ, north of Phoenix and a day trip away from Las Vegas, the Grand Canyon, and picturesque Sedona. Daha Az