Restorasyonda Beş Yıl Kursu

Genel

Program açıklaması

Bu ders İtalyanca olarak düzenlenmektedir.

Restorasyon ” ve “ koruma ” tanımlarına atfedilen anlam, yüzyıllar boyunca değişmiştir ve “ koruma konusuyla ilgili düşüncelerin evrimi ve sanatsal, sosyal, felsefi ve tarihsel karmaşık ilişkileri ile ilgili olarak sürekli değişimlere tabidir. .

Aldo Galli Güzel Sanatlar Akademisi, Kültürel Mirasın restorasyonu alanında 35 yılı aşkın deneyime sahiptir.

Bizi sayısız restorasyonla görevlendiren kamu ve özel müşteriler, öğrencilerimize “işte” eğitim vermemize izin verdi. Öğrenciler çeşitli alanlarda teknik uzmanlık geliştiren her restorasyona aktif olarak katılırlar ve en güncel bilimsel yöntemleri kullanırlar.

Malzemelerin yakın disiplinlerarası doğası , öğrencilerin, sanatsal mirasın yaygın bir şekilde yayılmasının gelecek için sadece az sayıdaki sürdürülebilir zorluklardan birini temsil ettiği İtalya gibi bir ülkede sanat korumasının karmaşıklığını kavrayabilen bir zihniyet oluşturmalarına yardımcı oldu.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Universally acknowledged for its great quality in manufacturing textiles – especially silk — this lakefront city was the epicentre of last century artistic and architectural avantgardes. A cultural in ... Devamını oku

Universally acknowledged for its great quality in manufacturing textiles – especially silk — this lakefront city was the epicentre of last century artistic and architectural avantgardes. A cultural institution that is the pride of this city and one of Italy finest schools of restoration, the Galli Academy joined the IED Group in 2009. Daha Az