Bachelor of Science Psikoloji

Carson-Newman Üniversitesi Psikoloji Bölümü destekleyici Hıristiyan bir ortamda mükemmel bir lisans öğrenme deneyimi sunmayı amaçlamaktadır. Bölüm Chambliss Binası'nda yer almaktadır. Geleneksel akademik derslerin yanı sıra, Psikoloji Bölümü topluluk saha çalışması, staj, bağımsız araştırma projeleri ve öğretim asistanlık aracılığıyla çeşitli pratik fırsatlar sunuyor. Psikoloji Bölümü biri ayırt edici özelliği toplum katılımı ve hizmet bizim vurgudur. Mezun olduktan sonra, mezunlar ruh sağlığı, bakanlık, eğitim, hukuk, araştırma, iş ve endüstri de dahil olmak üzere mesleki alanlarda, çeşitli girdiniz.

Genel Psikoloji, Uygulamalı Psikoloji veya Sosyal Girişimcilik: Öğrenciler üç binbaşı arasında seçim olabilir. Genel Psikoloji önemli psikoloji alanında kapsamlı bir girişle geniş tabanlı, liberal sanat eğitimi ilgi duyan öğrenciler için tasarlanmıştır. Uygulamalı Psikoloji önemli lisans düzeyinde çalışmayı planlıyorum veya bir müttefik sağlık veya insan hizmet alanında lisansüstü eğitimi sürdürmeye planı kim öğrenciler için tasarlanmıştır. Sosyal Girişimcilik önemli olumlu bir değişim için vatandaşlık sektöründe liderlik ve hizmet pozisyonları üstlenmeye öğrenciler donatıyor. Son olarak, öğrenciler altı küçük rezidenden birinde küçük olabilir: Uygulamalı Psikoloji, Gelişim Psikolojisi, Zihinsel Sağlık, Pozitif Psikoloji, Sosyal Girişimcilik ve Kriminoloji.

hem genel ve Uygulamalı Psikoloji binbaşı öğrenciler Psi Chi, uluslararası psikoloji onur toplumda üyelik için uygundur. ne olursa olsun büyük veya küçüğün tüm öğrencilerin Psikoloji Kulübü katılmaya davet ediyoruz.

Genel Psikoloji Binbaşı

Genel Psikoloji önemli psikoloji alanında kapsamlı bir girişle geniş tabanlı, liberal sanat eğitimi ile ilgilenen öğrenciler için tasarlanmıştır.

, Biyoloji, matematik, bilgisayar bilimi, İngilizce: Oldukça psikoloji yüksek lisans eğitimi için hazırlık öğrencileri, ilahiyat, hukuk, tıp, ya da diğer meslek liberal sanat bir veya daha fazla alanda minör veya majör ek vurgu almak tavsiye edilir felsefe, yabancı dil, siyaset bilimi, tarih, sosyoloji, çapraz kültürel sosyoloji, sanat, müzik, çevre ve toplum çalışmaları, yaratıcı yazma, film, çalışma, kadın çalışmaları, uluslararası eğitim ve misyonlar, Latin Amerika çalışmaları, Appalachian çalışmalar, fotoğrafçılık, yönetim, veya ekonomi. Erken Sağlık Meslekleri Programı ile kayıt yaptırmaları gerekiyor tıp fakültesine gidiyor niyeti ile öğrenciler.

Önerilen iş ve lisansüstü eğitim hazırlıkları kariyer yönüne bağlı olarak büyük ölçüde değişebilir, çünkü DİKKATLE sizin danışman öğretim üyesi ile düzenli olarak karşılayarak çalışmaları kurs PLAN.

Uygulamalı Psikoloji Binbaşı

Uygulamalı Psikoloji önemli lisans düzeyinde bir kariyer üzerinde çalışmak için planı ya da bir müttefik sağlık ve insani hizmet alanında lisansüstü eğitimi sürdürmeye planı kim öğrenciler için tasarlanmıştır.

Oldukça lisans çalışma planı Uygulamalı Psikoloji binbaşı ek konsantrasyon, küçük, ya da bir veya birden fazla kariyer ile ilgili önemli almak mezuniyet sonrası düzeyinde veya danışmanlık alanında yüksek lisans programı veya bir yardımcı sağlık veya insan hizmetler alanında başvuran tavsiye edilir alanları: insan hizmetleri, gerontoloji, İngilizce, kitle iletişimi, çocuk ve aile çalışmaları, din, çevre ve toplum, işletme, yönetim, pazarlama, uluslararası eğitim ve misyonlar, veya bilgisayar çalışmaları.

Sosyal Girişimcilik Binbaşı

Sosyal Girişimcilik: Ortak Fayda için Değişim Yaratmak Vatandaşlar

Bu önemli olumlu bir değişim için vatandaşlık sektöründe liderlik ve hizmet pozisyonları üstlenmeye öğrenciler donatıyor. Nerede Kar Amacı Gütmeyen Liderlik ve Sosyal Girişimcilik hakkında daha fazla bilgi edinin miyim?

  • Kamu için Ashoka-Yenilikçi: "Ne sosyal girişimci nedir?"
  • Bonner Vakfı: "kar amacı gütmeyen kariyer keşfetmek"
  • Yeşil yineleyen: "Greater Good için Kariyer düşünün"
  • Skoll Vakfı Yaygın olmayan Kahramanları: "Ne sosyal girişimci nedir?"
  • You Tube: "Toplum Organizatörleri A Fotoğraf Tarihi"
Program dili:
  • Ingilizce

Carson-Newman University için 7 tane daha kurs bak. »

Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Eyl 2020
Eyl 2020
Duration
Bilgi iste
Tam zamanlı
Price
Deadline
Konuma göre
Tarihe göre
Start Date
Eyl 2020
End Date
Son başvuru tarihi
Start Date
Eyl 2020
End Date
Son başvuru tarihi

Eyl 2020

Location
Son başvuru tarihi
End Date

Eyl 2020