Dört yıllık Petrol Mühendisliği lisans programımız fizik, kimya, matematik, jeoloji, ekonomi ve diğer uzman petrol mühendisliği konularında çalışmalara sahiptir. Öğrenciler petrol endüstrisi ve ilgili alanları için sondaj, sömürü, petrol üretimi, rezervuar mühendisliği ve petrol, doğal gaz ve petrol ekonomisi vb.

Dau-khi_luong-cao-suc-khoe-tot_02.jpg

HCMUT- Bach Khoa University Petrol Mühendisliği programı, öğrencileri petrol endüstrisi ve ilgili alanları için yeterince hazırlar.

Takım çalışması, iletişim, tanımlama gibi yumuşak beceriler

Mezunlar, jeologlar gibi diğer profesyonellerle yakından çalışacak, kazma alanını bulmak, mümkün olduğunca fazla petrol ve gaz çıkartan makineleri tasarlamak ve inşa etmek ve petrolün kendisinin kaldırılmasını ve işlenmesini denetlemek vb.

Dau-khi_luong-cao-suc-khoe-tot_03-658x1024-658x1024.jpg

Kariyer fırsatı

Mezunlar, aşağıdakiler dahil olmak üzere, Vietnamca veya yabancı petrol şirketlerinde çalışabilir:

  • Petrovietnam - Vietnam Petrol ve Gaz Grubu'nun bağlı kuruluşları (PVEP, PVD, PTSC, PIDC, VPI, vb.)
  • Ortak girişimler ve ortak operasyonlar (VSP, JVPC, Petronas, Cuu Long JOC, Hoang Long JOC, Evrensel JOC, Truong Son JOC, vb.)
  • Çokuluslu petrol şirketleri (BP, Unocal, Exxon Mobile, vb.), Uluslararası petrol teknik servis şirketleri (Schlumberger, BJ, Halliburton, GEOSERVICES, Baker Hughes, Weatherford vb.)
  • Üniversiteler, Petrol Enstitüsü, sondaj ve yeraltı suyu çıkarma işletmeleri, İl Bilim ve Teknoloji Dairesi Başkanlığı - Çevre, Tarım ve Kırsal Kalkınma Bakanlığı, İl Sanayi Bakanlığı)

Ortak üniversitelere geçiş fırsatı

Öğrenciler 2 seçeneğe sahiptir:

  • 1. Seçenek: Öğrenciler HCMUT- eğitim Bach Khoa University 4 yıldır ve HCMUT- gelen Petrol Mühendisliği Lisans almak Bach Khoa University
  • Seçenek 2: HCMUT- Bach Khoa University 02 yılını tamamladıktan sonra, finansal ve akademik uygunluk derecesine sahip öğrenciler, lisans derecesini tamamlamak için daha sonra 02 yaşında olan Adelaide Üniversitesi'ne (Avustralya) transfer yapabilirler. Resmi lisans derecesi Adelaide Üniversitesi (Avustralya) tarafından verilir. Bu seçeneğin avantajı, öğrencinin Adelaide Üniversitesi (Avustralya) tarafından verilen bir Lisans derecesine sahip olmak için Avustralya'da tam 4 yıl eğitim görmek ile karşılaştırıldığında yaklaşık% 50 toplam ücret (öğrenim ücreti ve yaşam masrafı) kaydedebilirsiniz.

Müfredat Yapısı

  • Eğitim dili: İngilizce
  • Eğitim süresi: HCMUT- Bach Khoa University 04 yıl
  • Kampüs: HCMUT- Bach Khoa University kampüsü

Derslerin Listesi

Üniversite Öncesi

Daha fazla bilgi için lütfen HCMUT- Bach Khoa University web sitesini ziyaret edin veya ziyaret edin.

Program dili:
  • Ingilizce
Ho Chi Minh City University of Technology

Ho Chi Minh City University of Technology için 13 tane daha kurs bak. »

Son Güncelleme Kasım 3, 2018
Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Eyl 2019
Duration
4 yıl
Tam zamanlı
Price
Deadline
Konuma göre
Tarihe göre
Start Date
Eyl 2019
End Date
Son başvuru tarihi

Eyl 2019

Location
Son başvuru tarihi
End Date