Oyunculuk

Genel

Program açıklaması

Lycoming College oyunculuk tutkunuzu kariyer potansiyeline dönüştürün! Titiz üretim programımız ve çeşitli müfredatımız, size sayısız performans fırsatı sunmak için tasarlanmıştır.

Oyunculuk müfredatı, Stanislavski'den çağdaş oyunculuk tekniklerine kadar çok çeşitli oyunculuk yaklaşımlarını tanıtır. Tüm enstrümanınızı geliştirmek ve işbirliğine dayalı çalışma ve fakülte ile kişiselleştirilmiş “koçluk” oturumları yoluyla güçlü performans becerileri kazanmanıza yardımcı olmak içindir. Sınıfta ve prodüksiyonlarda, çeşitli dramatik tarzlara ve türlere çeşitli maruz kalma, performans potansiyelinizi daha da geliştirmenize yardımcı olarak çok yönlü bir sanatçı olmanıza olanak tanır.

Ek olarak, benzersiz kıdemli projenizi geliştirme ve profesyonel özgeçmişinizi prodüksiyonun çeşitli yönlerinde çeşitli deneyimler yoluyla oluşturma fırsatına sahipsiniz.

Son Güncelleme Oca 2021

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

Lycoming College enjoys its present status as a national liberal arts and sciences college largely because its leaders have remained steadfast to the tradition established by its founders, believing t ... Devamını oku

Lycoming College enjoys its present status as a national liberal arts and sciences college largely because its leaders have remained steadfast to the tradition established by its founders, believing that the best preparation a person can have for a happy and successful life is time spent studying the liberal arts and sciences. Daha Az