Oyun Tasarımı ve Geliştirmede BS

Genel

Program açıklaması

Oyun Tasarımında Dereceye Sahip Heyecan Verici Bir Yaratıcı Kariyere Hazırlanın

Oyun, öğrenme, sosyalleşme, etkileşim kurma ve bilgi toplama şeklimize entegre edilmiştir. Wilmington Üniversitesi'nin lisans oyun tasarımı lisans programı, size büyük platformlar, konsollar, mobil cihazlar ve simülasyonlar için video oyunları ve simülasyonlar oluşturma uzmanlığı sağlamak için etkileşimli tasarım, video üretimi, grafik tasarım, 3B modelleme ve programlama becerilerini birleştirir.

Bölgedeki Tek Oyun Geliştirme Derecesi Programlarından Biri

Wilmington Üniversitesi'nin oyun tasarımı ve geliştirme derecesi, bölgedeki tek dört yıllık, akredite video oyun tasarımcısı derece programlarından biridir. Öğrenciler, 15 haftalık yarıyıllarda veya 7 haftalık bloklarda gündüz, akşam veya hafta sonu derslerinin esnekliğinin yanı sıra WilmU'nun şaşırtıcı derecede uygun fiyatlı eğitiminin tadını çıkarırlar.

Video Oyun Fikirlerinizi Başlangıçtan Tamamlamaya Kadar Alın

Oyun Tasarımı ve Geliştirme lisans programı sizi, ürün yaratma sürecini anlamanın yanı sıra video ve ses tekniklerini, tasarım arayüzlerini ve kullanıcı deneyimlerini anlamak için gereken programlama kurslarını ve tasarım kurslarını dengeleyen "Oyun Beceri Seti" ile hazırlar. Arka uçta proje yönetimi ve bitmiş ürününüzü nasıl pazarlayacağınız hakkında bilgi edineceksiniz.

Uygulamalı Bir Ortamda Video Oyunu Geliştirmeyi Öğrenin

Endüstri standardına, sürekli güncellenen oyun yazılımlarına erişim sağlayan bir laboratuar ortamında derse katılmak, sizi başarı için gerekli olan en son teknolojilere kaptırır. Uygulamalı proje çalışması, kreasyonlarınızı sergilemek ve potansiyel işverenleri etkilemek için bir oyun geliştirici portföyü oluşturmada size rehberlik eder.

Son Güncelleme Eki 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

Mission The mission of the College of Technology is to provide an experiential learning environment that fosters collaboration, engagement, innovation and personal growth. Our programs blend real-worl ... Devamını oku

Mission The mission of the College of Technology is to provide an experiential learning environment that fosters collaboration, engagement, innovation and personal growth. Our programs blend real-world experiences with practical application preparing students for premier career opportunities and advancement within the information technology field. Daha Az