Muhasebe Bachelor

Genel

Okulun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla alın

Program açıklaması

Muhasebe Bachelor

İş dilini öğrenir.

SRU Muhasebede büyük bir ödül ile kariyerine hazırlanın.

Muhasebe

Tarafından sunulan: İşletme Fakültesi

Muhasebe programı, zorlu ve ödüllendirici muhasebe alanında sizi başarıya hazırlar. Entegre müfredat, iletişim becerilerinizi ve bilginizi geliştirmeye odaklanırken, iletişiminizi, eleştirel düşüncenizi, problem çözme becerilerinizi ve teknolojik yeterliliğinizi artırır.

Neden Muhasebe Seçmeli?

Bir muhasebe öğrencisi olarak, işyerini simüle eden bir ortamda uygulamaların ve prosedürlerin gerçekçi bir şekilde uygulanmasını sağlayan muhasebe profesyonelleri tarafından kullanılan çeşitli yazılım programlarıyla tanışacaksınız.

Ne öğreneceksin?

SRU , Muhasebe programı, profesyonel muhasebe sınavlarına ve kamu muhasebesi, hükümet ve özel sektördeki kariyerlere hazırlanırken, araştırma ve pratik uygulama yoluyla öğrenmeyi vurgular. Mesleki Gelişiminizi İşletme Muhasebesi aracılığıyla Öğrenci Muhasebe Toplumu ve staj programlarına katılarak geliştireceksiniz.

Muhasebe Kariyer

Muhasebe mezunları aşağıdaki kariyer fırsatları için hazırlanır:

  • denetleme
  • Adli muhasebe
  • Özel Muhasebe
  • Kamu Muhasebesi / EBM
  • Vergi muhasebesi

Kulüpler

  • Alfa Kappa Psi
  • maliye
  • Öğrenci Muhasebe Derneği (SAS)

Öğrenci Spotu

Andrea Byrd, Bilgi Sistemleri'nde bir yan dal ile Muhasebe ve Finans alanında uzmanlaştı. Üniversite ile aile mirası nedeniyle SRU seçti. SRU iken, Andrea diğer muhasebe liderleri arasında Öğrenci Muhasebe Derneği ve Alpha Kappa Psi iş kardeşliği Başkanı olarak görev yapmıştır. Ayrıca yurtdışında eğitim almak için İtalya'ya seyahat edebildi. Andrea, SRU onu CPA sınavına hazırladığını ve modern iş dünyasında başarılı olacağını düşünüyor.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Slippery Rock University, founded in 1889 by the citizens of the borough of Slippery Rock, is the region's premier public residential university. The University is shaped by its normal school heritage ... Devamını oku

Slippery Rock University, founded in 1889 by the citizens of the borough of Slippery Rock, is the region's premier public residential university. The University is shaped by its normal school heritage and characterized by its commitment to intellectual development, leadership and civic responsibility. Daha Az