Moda Tasarımında BA Onur

Genel

Okulun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla alın

Program açıklaması

Ders özeti

Bu kurs, uluslararası moda endüstrisi ile aynı hizada olma ve kursunuz boyunca endüstriye girme konusunda olağanüstü fırsatlara sahip olmanız için olağanüstü bir üne sahiptir.
Uluslararası moda endüstrisinin en üst düzeylerinde çalışabilen, özgün ve özgün bir yaratıcı tasarımcı olmanıza yardımcı oluyoruz. Westminster'deki Moda Tasarımı BA Hons kursu şu anda resmi Londra Moda Haftası programında öğrencilerini seçen tek lisans kursu.

Kurs boyunca, vurgu, kişisel tasarım felsefenizin gelişimine ilişkindir. Elbette uluslararası moda sektöründe uzman bir kariyer arayan adanmış ve hırslı bireyler için kapsamlı bir tasarım eğitimi sunmaktadır. Ayrıca yaşam boyu kişisel ve mesleki gelişim için gerekli olan aktarılabilir ve bilişsel becerileri kazanacaksınız. Hem üç yıllık hem de sandviç kursunda staj, önde gelen uluslararası moda şirketlerinde üstlenildi ve son zamanlarda Adidas, Alexander McQueen, Alexander Wang, Balenciaga, Balmain, Calvin Klein, Celine, Christian Dior, Christopher Kane, Craig Green, Givenchy, Haider Ackermann, Jeremy Scott, Kenzo, Lanvin, Loewe Vuitton, Martin Margiela, Marc Jacobs, Thom Browne ve Tom Ford.

Kurs mezunları Londra Moda Haftası tasarımcıları Claire Barrow, Roberta Einer, Liam Hodges ve Ashley Williams; Christopher Bailey'in yanı sıra; Marc Hil'in Marc'ın Yaratıcı Yönetmeni Katie Hillier; Bernhard Willhelm'in Yaratıcı Direktörü Jutta Kraus; ve Stuart Vevers, Yaratıcı Koç Direktörü.

Program tanıma

Bu kurs, sektörle ilgili öğretim sunar ve İngiltere'nin ekran tabanlı yaratıcı endüstrilerinin beceri organı olan ScreenSkills tarafından desteklenir.

Giriş koşulları

UKTipik teklif

  • A Seviyeleri - Uygulanamaz
  • Pearson BTEC Level 3 Genişletilmiş Sanat ve Tasarım Ulusal Diploması - DDM
  • Sanat ve Tasarım Vakfı - Seviye 3'teki önceki nitelikler de dahil olmak üzere, genel başvuru profiline dayanan not teklifi.
  • Yüksek Lisans Diplomasına Erişim - Seviye 3'te 45 krediyle Merit veya Distinction'da en az 39 Seviye 3 kredisi ile geçiş yapın. GCSE minimum derece 4 (2017'den önce derecelendirme sisteminde C) Matematik ve İngilizce dillerinde.

İngilizce ana diliniz değilse, her bir elemanda 5.5 olan bir IELTS genel puanı 6.0 olmalıdır.

Lütfen dikkat: Sadece cari yıl için başvuruları kabul ediyoruz ve ertelenmiş giriş için başvuru kabul etmiyoruz.

Kursun seçimi oldukça rekabetçidir ve öğrencileri doğrudan A Seviyeleri'nden almayız. BTEC Ulusal Ödülünde veya HNC / HND'de en az beş GCSE sınavına 4. sınıfta (2017'den önce notlandırma sisteminde Not C) veya İngilizce ve Matematik dahil olmak üzere en az DDM veya en az DDM olması veya uygun bir şekilde tamamlamanız gerekir. Bir Ayrım ile Erişim veya Hazırlık kursu.

HL Görsel Sanatlar'ta 6'sı (en az) 32 puan alan Uluslararası Bakaloryayı alan adayları düşünebiliriz. Giriş koşullarını yerine getiriyorsanız, portföyünüzden örnek sayfalar göndermeniz istenecektir. Daha sonra bir görüşmeye davet edilirseniz, tüm portföyünüzü sunmanız istenecektir. Kişisel ifadeye, yaratıcı fikirlere, ilgili becerilere ve derin bir konu bilgisine dair kanıt gösterebilen yaratıcı bireyler arıyoruz.

AB / UluslararasıTipik teklif

  • Sanat ve Tasarım Vakfı - Seviye 3'teki önceki nitelikler de dahil olmak üzere, genel başvuru profiline dayanan not teklifi.
  • Yüksek Lisans Diplomasına Erişim - Seviye 3'te 45 krediyle Merit veya Distinction'da en az 39 Seviye 3 kredisi ile geçiş yapın. GCSE minimum derece 4 (2017'den önce derecelendirme sisteminde C) Matematik ve İngilizce dillerinde.

İngilizce ana diliniz değilse, her bir elemanda 5.5 olan bir IELTS genel puanı 6.0 olmalıdır.

Lütfen dikkat: Sadece cari yıl için başvuruları kabul ediyoruz ve ertelenmiş giriş için başvuru kabul etmiyoruz.

HL Görsel Sanatlar'ta 6'sı (en az) 32 puan alan Uluslararası Bakaloryayı alan adayları düşünebiliriz. Giriş koşullarını yerine getiriyorsanız, portföyünüzden örnek sayfalar göndermeniz istenecektir. Ardından tüm portföyünüzü şahsen veya çevrimiçi olarak göndermeniz istenebilir. Kişisel ifadeye, yaratıcı fikirlere, ilgili becerilere ve derin bir konu bilgisine dair kanıt gösterebilen yaratıcı bireyler arıyoruz.

Kariyer

Kariyer yolu

Mezun olduktan sonra, çoğu öğrenci uluslararası moda endüstrisinde çalışmaya devam ederken, bazıları İngiltere'de ya da New York'ta MA düzeyinde moda tasarımına devam ediyor. Elbette ki mezunlar, tüm son sınıf öğrencilerinin yüzde 90'ından fazlasının doğrudan moda ile ilgili çalışmalara doğrudan giren, ağırlıklı olarak yerleşik şirketler içinde çalışan tasarımcılar veya tasarımcılar olarak ya da kendi tasarım işlerini başlatan iş piyasasında son derece başarılı.

2017'den mezun olanlar Kuzey Denizi Kıyafetleri, Kenzo, Louis Vuitton, ASOS, Roksanda, Emma Wickstead, Burberry, Anya Hindmarch, Carven, Louis Vuitton, Burberry, Alexander McQueen'de tasarımcı olarak çalışıyorlar. Diğerleri ise Central Saint Martins'teki çalışmalarını Fashion MA programında sürdürdüler.

2016 yılı mezunları Mulberry, Loewe, Alexander McQueen, İskandinav Projeleri, JW Anderson, John Richmond, Burberry, Akne, Temperley ve Tom Ford gibi şirketlerin tasarım ekiplerinde çalışıyor.

2015 mezunları Alexander McQueen, Versace, MaxMara, Cherevichkiotvichki, SportsMax, Urban Outfitters, Preen, Versus, H&M, Paul Smith, Tommy Hilfiger, Marina Rinaldi, Harrods, Burberry ve Adidas gibi şirketlerde çalışıyor. David Ferreira ve Roberta Einer, sırasıyla New York Moda Haftası ve Londra Moda Haftası'nda isimsiz moda koleksiyonlarını başlattı.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

The University of Westminster is a dynamic international education institution with a distinguished 175-year history. With three campuses in central London (Cavendish, Marylebone and Regent) and one i ... Devamını oku

The University of Westminster is a dynamic international education institution with a distinguished 175-year history. With three campuses in central London (Cavendish, Marylebone and Regent) and one in Harrow, it is home to over 20,000 students from over 150 nations. Daha Az