Mimarlık Bilim Lisans

Genel

Kurumun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla bilgi edinin

Program açıklaması

  • Mimarlık Fakültesi
  • Alınacak derece: Bachelor of Science, Engineer, Architect
  • Süre: 4 yıl (7. yarıyılda bir aylık staj dahil 8 yarıyıl)
  • Dil ingilizce
  • AKTS puanı: 240

architecture, gang, modern

Müfredat, mimarlık okumak isteyen insanlar için tasarlanmıştır. Geleceğin mimarlarını hem teknik bilgi konusunda eğitmek hem de estetik ve insan odaklı değerler çerçevesinde farkındalıklarını geliştirmek için geliştirilmiştir. Öğrencilerin hem küçük mimari unsurları, kamu hizmet tesisleri hem de çok alanlı kentsel projeler açısından kentleşmiş alanları şekillendirme ile ilgili becerileri geliştirmelerine olanak tanır.

Çalışma müfredatındaki dersler, teknik bilimlerden kaynaklanan disiplinlerdeki bilgilere dayanmaktadır: mimarlık, şehircilik, inşaat ve sanat veya sanat tarihi.

Kursun temel amacı, mezunları - mimar mühendislerini - mesleki kariyerlerine ve bireylerin ve grupların yaşam alanını oluşturan alanların şekillendirilmesinde bilinçli ve yetkin katılım için hazırlamaktır.

Giriş koşulları

Okul bitirme sertifikası, çok iyi İngilizce bilgisi, ön yazı ve portföy.

Portfolyo, A3 formatında, herhangi bir teknikte, kişisel olarak yapılmış 5-10 çalışmayı içermelidir, en az 2 siyah beyaz insan figürü çizimi, 1 geometrik katılardan oluşan bir kompozisyon çizimi, 1 mimari çizim, herhangi bir konudaki diğer çalışmalar. Orijinallerin yanı sıra dijital versiyondaki fotoğraflar veya taramalar gönderilmelidir.

Kariyer fırsatları

Birinci aşama derece çalışmaları mezunları, profesyonel kariyerlerine yardımcılar olarak ve kentsel tasarım alanında uygulama ve inşaat denetiminde ve çevreleriyle birlikte mimari nesneler tasarlama konusunda başlamak için yetkilidirler. Birinci aşama çalışmalarının tamamlanması, mezunların ikinci aşama derece çalışmalarına devam etmesine izin verir.

Son Güncelleme Kas 2020

Okul Hakkında

Gdańsk University of Technology (Polish name: Politechnika Gdańska) is one of the oldest universities in Poland and the largest technical university in Northern Poland. It was established in 1904 and ... Devamını oku

Gdańsk University of Technology (Polish name: Politechnika Gdańska) is one of the oldest universities in Poland and the largest technical university in Northern Poland. It was established in 1904 and since then has been educating world-class engineers in various areas of science and technology. Located in Gdańsk – a city with a thousand-year tradition and the gate to the Polish coastal line – it is the perfect place to study and enjoy student life. Daha Az