Ders özeti

Mimari teknoloji uzmanları, tasarım problemlerini çözmek için gerekli teknik kararları alarak projelerin meyve vermesine yardımcı olurlar. Tasarım bilgilerinin iletişimi için tasarım ve yapım süreçleri ile yönetim araçlarının, özellikle de CAD'nin sağlam bir şekilde anlaşılması gerekir. İhtiyaç duydukları beceriler, tasarım ve mimari kompozisyondan, teknik analiz ve sunumdan, sözleşme tedarik ve idaresi için gerekli işletme ve yönetim becerilerine kadar geniş bir yelpazededir. Tasarım ve geliştirme, tasarım önerileri ve detaylı karar vermenin oluşumu için uzman ve profesyonel yargılama gerektiren, gittikçe daha karmaşık bir konudur.
Bu kurs, yapılı çevrenin multidisipliner doğasını takdir etmeyi öğrenecek ve komşu disiplinler hakkında geniş bir anlayış kazanacaksınız. Kariyerinizi mimarlar, mühendisler, sörveyörler ve diğer profesyonellerle birlikte bir mimari tasarım ortamında geliştirmek, özel olarak çalışmak veya başarılı bir MCIAT anlaşmasıyla - başkalarıyla ortak veya ortak bir iş olarak yürütmek için gereken beceri ve bilgileri edineceksiniz. mimarlık ve inşaat sektöründeki profesyoneller. Ayrıca, yaşam boyu kişisel ve mesleki gelişim için gerekli olan aktarılabilir ve bilişsel becerileri de geliştireceksiniz.
İnşaat kurslarımız ortak bir Yıl'ı paylaşır, böylece öğrenciler farklı Pathways okuyanlarla etkileşime girer, inşaat sektöründe çalışan tüm profesyonellerin çalışmaları hakkında bilgi sahibi olur ve modern inşaat sektörünün disiplinlerarası doğasını teşvik eder. Kurs boyunca, inşaat teknolojisi ve yönetimi merkezi bir konumda kalmakta, sağlık ve güvenlik konusu ele alınmakta ve sürdürülebilirliğin önemi ele alınmaktadır.

Profesyonel akreditasyon

Bu kurs, Chartered Mimari Teknoloji Uzmanları Enstitüsü, Chartered Yapı Enstitüsü ve Chartered Yapı Mühendisleri Birliği tarafından tam olarak akredite edilmiştir.
“CABE, University of Westminster yapılı ortamdaki lisans programlarını akredite etmekten gurur duyuyor. Bu, küresel geleceğini Chartered Building Engineers ve sektördeki diğer profesyoneller olarak inşa edecek yetenekli öğrencilere daha da yaklaşıyor.” - Chartered İnşaat Mühendisleri Birliği

Giriş koşulları

UK

Aşağıdakilerden biri (veya eşdeğer niteliklerden):

 • Bir Seviye - BBC
 • Uluslararası Bakalorya - 28 puan
 • Pearson BTEC Seviye 3 Genişletilmiş Ulusal Diploma - DMM
 • Yüksek Lisans Diplomasına Erişim - Seviye 3'te 45 krediyle Merit veya Distinction'da en az 33 Seviye 3 kredisi ile geçiş yapın.

Yukarıdakilerden birine ek olarak, şunlara sahip olmalısınız:

 • GCSE - Matematik ve İngilizce dillerinde minimum 4. sınıf (2017'den önce derecelendirme sisteminde C sınıfı)

Eğer ilk diliniz İngilizce değilse, her bir öğede 5.5 olan bir IELTS genel puanı 6.0'a ihtiyacınız olacaktır.

AB / Uluslararası

 • Uluslararası Bakalorya - 28 puan

Eğer ilk diliniz İngilizce değilse, her bir öğede 5.5 olan bir IELTS genel puanı 6.0'a ihtiyacınız olacaktır.

Kariyer

Kariyer yolu

Mimari Teknoloji BSc tasarım liderliğindeki bir programdır. Mezunlar, aşağıdakilerle çalışan çok çeşitli kariyer yollarına sahiptir:

 • Mimarlar
 • İç Mimarlar
 • Mühendisler
 • İnşaat Firmaları
 • Yerel yönetim
 • Emlak geliştiricileri
 • tasarımcılar

Chartered CIAT statüsünü başarıyla tamamlamış ve önemli bir iş deneyimi kazanmış olan mezunlar, kendi işlerini yürütebilir ve işletebilirler.

Program dili:
 • Ingilizce

University of Westminster için 40 tane daha kurs bak. »

Son Güncelleme Temmuz 17, 2019
Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Eyl 2019
Duration
3 yıl
Tam zamanlı
Price
13,400 GBP
uluslararası - İngiltere / AB: 9.250 £ (akademik yıl başına)
Deadline
Konuma göre
Tarihe göre
Start Date
Eyl 2019
End Date
Son başvuru tarihi

Eyl 2019

Location
Son başvuru tarihi
End Date