Mali yönetim ve hizmetlerde lisans

Genel

Program açıklaması

Lisans programı - 3 ½ yıl - 210 AKTS

A Mali Yönetimi ve Hizmetleri lisans programı Eğer örnek muhasebe için içinde karmaşık danışmanlık, satış ve danışmanlık görevleri ile çalışmak istiyorum eğer sizin için idealdir.

Mali Yönetimi ve Hizmetler 3½ yıllık lisans programı, mali sektör temsilcileri ile yakın işbirliği içinde geliştirilmiştir. Böylece, mali sektör program yapısı ve programı, mali sektörün gerektirdiği yetkinliklere maçları anlamına programın akademik içerikli hem büyük bir etkisi vardır.

Başvuru Koşulları

Mali Yönetimi ve Hizmetleri

Tüm başvurular bireysel değerlendirilir.

Tüm nitelikli başvuru şahsen veya Skype üzerinden bir mülakata davet edilecektir.

Kabul için, Akademi çalışma deneyimi, yurt dışında ve motivasyon kalır, sınav sonuçlarını değerlendirir. muayene sertifikaları, herhangi bir iş deneyimi (CV) belgelerin kopyalarını izah ediniz, yurt dışında kalır ve bu program için başvuran neden kısa bir mektup açıklayan.

ingilizce testi

Eğer bir Danimarkalı AP derecesi (Uluslararası hat) yoksa, ayrıca resmi onaylı bir İngilizce testi için gereksinimleri karşılaması gerekir. Biz şu asgari puanlar ile bu testleri kabul ediyoruz:

  • IELTS: 6,0
  • TOEFL Internet tabanlı: 80
  • TOEFL Paper göre: 550
  • Cambridge Test: CAE A, B veya C
  • Oxford Yerleştirme testi: 140 (min 70 Her bölümde.)
  • Oxford Online Yerleştirme testi: B2 (en az 70 her bir parçası.) (Business Academy Aarhus sunulan)

AB üyesi olmayan adaylar için biz sadece IELTS ve TOEFL kabul edin.

(ABD, Kanada, Avustralya, Yeni Zelanda, İngiltere, İskoçya, ya da İrlanda'dan bir yeterlik sınavı ile başvuru yapanlar dahil) Nordic giriş sınavları ile anadili İngilizce ve başvuranların İngilizce testinden muaf bulunmaktadır. (Öğretim dili İngilizce olan Afrika ve Asya ülkelerinde de dahil olmak üzere) tüm diğer ülkelerden yeterlik sınavı ile başvuranlar bir test göndermeniz gerektiğini unutmayın.

Eğer bir Danimarkalı dil sınavını (veya başka bir nordic giriş sınavı) varsa, İngiliz B veya dengi en az olması gerekir.

Kariyer Seçenekleri

Mali Yönetimi ve Hizmetleri

Bir olarak nitelemek insanlar Mali Yönetimi ve Hizmet Lisans genellikle muhasebeciler ile çalışan sonuna kadar. uluslararası boyutuyla Bu yeterlilik finans giderek küreselleşen dünyanın gereksinimlerini karşılayan sağlam bir kariyer vakıf sağlayacaktır.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Business Academy Aarhus is a School of Applied Sciences

Business Academy Aarhus is a School of Applied Sciences Daha Az