Mühendislik Ortaklıkları Lisans

Genel

Program açıklaması

Varsayımdaki mühendis majörlere (minörün peşinde olanlar da dahil), gelecekteki başarının temelini oluşturan kapsamlı bir müfredat sunulmaktadır. Mühendislik fakültesi seçmeyi tercih eden öğrenciler, hem Notre Dame Üniversitesi hem de Mühendislik Okulu ile ortaklık anlaşmaları yaparak çift diploma alabilirler .

Mühendislik derecesi adaylarına, Göçmenlik'te güçlü bir liberal sanat eğitimi verilir. Fen ve matematik dersleri, mühendislikte çalışmalarına devam etmek ve alanında anlamlı kariyerlere sahip olmak için hazırlar. Mühendislikte küçük çapta devam eden öğrencilere disiplin içinde sağlam bir temel verilir ve matematik, bilgisayar bilimi, kimya veya çevre bilimleri alanlarında lisans derecesi ile mezun olurlar. Küçük sınıflar, öğrencilerin kendilerini konularına dahil etmelerini sağlayan kişiselleştirilmiş bir eğitim sunar ve fakülte akıl hocaları, hem mezun hem de profesyonel düzeyde doğru seçimleri yapmalarına yardımcı olacak bire bir danışmanlık sunarlar.

Mühendislik Derecesi Ortaklık Programları

Notre Dame Üniversitesi ve Mühendislik Okulu ile ortaklıklar

Notre Dame Üniversitesi ile Mühendislik Derecesi Ortaklığı

Notre Dame 3-2 mühendislik ortaklık Üniversitesi Assumption College Varsayım öğrenciler kimya, çevre bilimleri, matematik veya bilgisayar bilimleri bölümünden mezun kazanmak için izin verir Assumption College of Notre Dame Üniversitesi dan mühendisliğin çeşitli alanlarından birinde ve bir BS sadece beş yıl.

Mühendislik Fakültesi ile Mühendislik Ortaklığı

Varsayımın St. Louis'deki Washington Üniversitesi'ndeki 3-2 ve 3-3 ortaklıkları, kalifiye öğrencilerin, bir yüksek lisans derecesini (2 yıllık seçenek) ya da bir lisans derecesinin birleşiminin yanı sıra, Assumption College bir lisans derecesine sahip olmalarını sağlar. ve SEAS'tan bir yüksek lisans derecesi (3 yıllık seçenek).

Göçmenlik Neden Mühendislik Binbaşı Olmalı?

 • Mühendislik bölümleri, Notre Dame Üniversitesi'nden lisans ve yüksek lisans ve St. Louis'deki Washington Üniversitesi'nden Mühendislik dalında lisans ve yüksek lisans derecesi alabilirler.
 • Bir mühendislik yanlısına devam eden öğrenciler disiplinde sağlam bir temel oluştururlar ve matematik, bilgisayar bilimi, kimya veya çevre bilimleri alanlarında lisans derecesi ile mezun olurlar.
 • Kritik düşünme becerilerinizi geliştirecek ve sizi rekabetçi bir iş piyasasında ayıracak olan liberal sanatlarda sağlam bir temel edin.
 • Bir üst mühendislik şirketi ile anlamlı stajlarda yer alın.
 • Notre Dame Üniversitesi'nde yaz araştırma fırsatlarına katılın.
 • Gerçek dünya deneyimi, endüstri anlayışı ve profesyonel ağları ile on yılların fakültesi uzmanlığından yararlanın.

Mühendislik Binbaşı

Varsayımın ortaklık programları, öğrencilere bilim ve matematik alanında güçlü bir liberal sanat eğitimi ve en gelişmiş mühendislik eğitimi vermek için tasarlanmıştır.

Varsayımın Notre Dame Üniversitesi ve Mühendislik Okulu ile çift diploma programı ortaklığı

Bu programda, öğrenciler, Assumption College üç veya dört yıllık bir eğitim Assumption College ve daha sonra, Notre Dame Üniversitesi veya St. Louis'deki Washington Üniversitesi'nde iki ya da üç yıl daha çalışmayı tamamlarlar (çalışmalarına göre). Varsayım öğrencileri tarafından en az 90 birim kabul edilebilir transfer kredisi kazanılmalıdır.

Notre Dame Üniversitesi Mühendislik Fakültesi

Assumption College Mühendislik Notre Dame Koleji Üniversitesi ile 'ın anlaşması nitelikli Varsayım öğrenciler kimya, çevre bilimleri, matematik veya bilgisayar bilimleri bölümünden mezun kazanmak için izin verir Assumption College Notre Üniversitesi'nden mühendislik birkaç alanlarından birinde ve bir BS Dame. Program, öğrenciye bilim ve matematik alanında güçlü bir liberal sanat eğitimi ve ülkenin önde gelen mühendislik üniversitelerinden biri olan Notre Dame Üniversitesi'nde son teknoloji mühendislik eğitimi vermek üzere tasarlanmıştır.

Öğrenciler, Varsayım'da bir lisans derecesine kadar saymak için özel olarak onaylanmış takip eden parçalardan birinde takip ettikleri ve Notre Dame Mühendislik Koleji'nde bir lisans derecesine yönelik krediyi transfer ettikleri, 3 yıl boyunca Varsayım'a katılırlar:

 • Havacılık Mühendisliği (Matematik Bölümü'nde)
 • Kimya Mühendisliği (Kimya Bölümü ile)
 • İnşaat Mühendisliği (Matematik ile)
 • Bilgisayar Mühendisliği (Bilgisayar Bilimi veya Matematik Bölümü)
 • Elektrik Mühendisliği (Matematik büyük)
 • Çevre Yer Bilimleri veya Çevre Mühendisliği (Çevre Bilimleri ile büyük)
 • Makine Mühendisliği (Matematik ana)

Beşinci sömestrden sonra, öğrenci, ilk yarıyıl olarak, Notre Dame Mühendislik Fakültesi tarafından sunulan özel programa transfer kabulü için başvurabilir. GPA ve ders notu gereksinimlerini karşılayan ve Assumption'un 3 2 Mühendislik Programı koordinatöründen bir öneri edinen adaylar, Notre Dame'in mühendislik derecesi gerekliliklerini iki yıl içinde tamamlamak için başvuruda bulunmaları için teşvik edilir. Notre Dame'ye transfer edildikten sonra, öğrenciler diğer havale başvuruları gibi finansal yardım için de aynı hususu alırlar.

Programı tamamladıktan sonra, öğrenci Yüksek Lisans Derecesi'nde Lisans Diploması ve lisansüstü Notre Dame Mühendislik Fakültesinden Mühendislik dalında lisans derecesi alır.

İki yıllık opsiyonu seçen varsayım öğrencileri, aynı zamanda St. Louis'deki Washington Üniversitesi'nde iki yıllık bir lisans derecesi almak ve iki yıl boyunca Washington Üniversitesi lisans öğrencisi olarak sınıflandırılmak üzere iki yıl geçirebilirler.

Üç yıllık seçeneği tercih eden varsayım öğrencileri, hem bir lisans derecesi hem de yüksek lisans derecesi için gereklilikleri tamamlamak için St. Louis'deki Washington Üniversitesi'nde üç yıl geçirecek ve üç yıl boyunca Washington Üniversitesi lisans öğrencileri olarak sınıflandırılacaktır.

St. Louis'deki Washington Üniversitesi

Washington Üniversitesindeki öğrenciler aşağıdakileri öğrenebilir:
 • Biyomedikal Mühendisliği (Biyoloji veya Kimya büyük)
 • Kimya Mühendisliği (Kimya Bölümü ile)
 • Bilgisayar Mühendisliği (Bilgisayar Bilimi veya Matematik Bölümü)
 • Elektrik Mühendisliği (Matematik büyük)
 • Makine Mühendisliği (Matematik ana)
 • Sistem Bilimi ve Mühendisliği (Matematik ile)

Varsayım, St. Louis'deki Washington Üniversitesi'nde tamamlanan tüm birimleri kabul edecek ve bu birimleri bir Assumption College lisans derecesinin tamamlanmasına doğru sayar.

Çift diploma programına kabul edilmek için, öğrencilerin Assumption College tarafından önerilmesi ve SEAS'a girmeden önce SEAS tarafından belirlenen giriş koşullarını tamamlaması gerekir. SEAS'a giriş garanti edilmez ve SEAS, programa kabul edilen öğrencilere finansal desteğin sağlanacağını garanti edemez.

Tüm lisans derecesini tamamlamış olan varsayım öğrencileri, lisans derecesini aldıkları tarihten itibaren 12 ay içinde başvuruda bulundukları takdirde bu programa başvurabilirler.

Akademik Stajlar

Varsayım öğrencileri, Ulusal Bilim Vakfı Hibe Fonu tarafından finanse edilen komşu Worcester Politeknik Enstitüsünde ücretli yaz staj olanaklarına katılırlar. 10 haftalık rekabetçi program, her yaz Massachusetts genelinde 15 öğrenciyi kabul ediyor.

Kariyer Stajları

Varsayım öğrencileri Kolej'in kariyer staj programına katılmaya ve sınıfta öğrendiklerini profesyonel ortamlara uygulayarak bir pratik deneyim kazanmaya teşvik edilmektedir. Bu staj ücretli veya ücretsiz ödenebilir ve değerli bir deneyim sağlar.

Varsayım mühendisliği öğrencilerine staja katılmak için bir çok fırsat sunulur. Öğrencilerimiz de dahil olmak üzere çeşitli kuruluşlarda staj yaptım:

 • Loftware Inc.
 • İnşaat ve Çevre Mühendisliği Bölümü, Worcester Politeknik Enstitüsü
 • JH Maxymillian (İnşaat Mühendisliği Genel Müteahhitlik Şirketi)
Son Güncelleme Eyl 2018

Okul Hakkında

At Assumption, we are committed to exploring with great gusto the relationship between faith and reason. By participating in this 2,000-year-old-tradition, today’s students join generations of scienti ... Devamını oku

At Assumption, we are committed to exploring with great gusto the relationship between faith and reason. By participating in this 2,000-year-old-tradition, today’s students join generations of scientists, artists, writers, and philosophers who have engaged in a search for truth across disciplines. Daha Az