BACHELORSTUDIES

Zimbabve'de Teoloji Lisans Eğitimleri Bul 2020

Lisans derecesi yüksek öğrenimin en önemli özelliğidir. Belirli bir alanda üç ila yedi yıl eğitim alan öğrencilere verilen bir derecedir. Lisans derecesi sanattan bilime kadar birçok farklı disiplinde alınabilmektedir.

Sadece bir din üzerine yapılan bir çalışmadan ibaret olan ilahiyat, genel olarak, ilahi daha iyi anlamayı amaçlayan çeşitli dini ve felsefi gelenekleri kapsar. Belli bir dinde uzmanlaşma olabilmektedir fakat, öğrencilere genel olarak insanların inançlarını anlamalarını sağlar.

Eğer Zimbabve ziyaret görebiliyordu birçok nedeni vardır. Eğer Zimbabve hayatı anlamak için aramak gibi turizm konumlar gelen çok sayıda tarihi özellikleri ve ülkenin siyasi ayarlarına uzak aklınızı başınızdan olacaktır. Ülkenin rezil ekonomik duruma rağmen, insanlar ekonomik yüksek öğrenim ve burada üniversitelerde öğretilen becerileri tadını çıkarın. Mühendisleri Zimbabve Kurumu tabi burada Mühendislik becerileri kalitesi yüksektir. Eğer Zimbabve kaldınız gibi kaliteli eğitim alma emin olabilirsiniz.

Zimbabve'de Teoloji Top Lisans Programları 2020

2 Sonuçlar Teoloji, Zimbabve Filter

İlahiyat Fakültesi

Africa University - Zimbabwe
Lisans
Eyl 2020
<
Tam zamanlı
<
4 yıl
Ingilizce
Kampüs

İlahiyat Fakültesi, üniversite mezunu Hıristiyan bakanlığı için üniversite düzeyindeki adayları hazırlamak ve modern Afrika bağlamında dini çalışmaları ilerletmek için tasarla ...

Devamını oku

İlahiyat ve Din Araştırmaları Lisans Derecesi (HTRS)

Midlands State University
BA
Eyl 2020
<
Tam zamanlı
<
8 dönem
Ingilizce
Kampüs

Ulusal ve bölgesel olarak farklı dini kurumlar için iyi eğitimli mentorlar sağlamak.

Devamını oku