BACHELORSTUDIES

Avustralya'da Teoloji Lisans Eğitimleri Araştır 2020

İlahiyat Tanrı ve dini inanç doğası çalışmadır. İlahiyat öğrencilerinin lisans yüksek bilgi ve dinler, gelenekler, düşünce, uygulama ve kutsal bir çalışmanın ayrıntılı bir anlayış ile nitelikli olur. Hıristiyan teolojisi, Yahudilik, İslam, Hinduizm, Budizm, Yerli Spiritualities, etik, barış çalışmaları veya dinler arası diyalog, İlahiyat programları Lisans mezunu bir öğrenci çok Avustralya'da aranan olsun.

Geleneksel tam zamanlı çalışma programı ya da daha esnek yarı zamanlı modları arasında kullanılabilir gibi Brisbane, Canberra, Melbourne ve Sydney, İlahiyat programları Lisans olarak Avustralya'da şehirlerde sunulmaktadır. İlahiyat programların çoğu Lisans son üç-dört yılda, ve bazı başarılı olan adaylar için ek bir yıllık onur programı ekleme seçeneği ile birlikte gelir.Avustralya'da üniversite ve kurumlarında İlahiyat programları Lisans mezunları öğretim, kilise kurumlarında iş ve bakanlık, sosyal içerme, pastoral iş, sosyal hizmet, araştırma, gazetecilik, yönetim ve halkla ilişkiler de dahil olmak üzere kariyer bir dizi, takip edebilirsiniz.

Dini inanç çalışma size büyüleyici bir konu ise, İlahiyat Lisans Avustralya'da lisans eğitimi için doğru yol olabilir. Daha fazla bilgi edinmek ve bugün, doğrudan Avustralya'da üniversitelerin iletişim aşağı kaydırın! 

1 Sonuçlar Teoloji, Avustralya Filter

Avondale College of Higher Education
Lisans
<
Tam zamanlı
<
Yarı zamanlı
<
3 yıl
Ingilizce
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
Kampüs
e-Öğrenme

Tabii aynı zamanda teoloji olası bir akademik kariyer için fırsatlar sunar.

Devamını oku