close

Filtreler

Sonuçları Göster

Rusça Lisans Derecesi 2021

Rusya'nın dil, tarih ve kültür içine kapsamlı bir fikir veriyor, çünkü Rusça lisans diploması mezunları genellikle bu programı seçin. Bu alanda mezun olan kariyer çeşitli için hazırlamak yardımcı olabilir, ve kurslar tüm dünyada alınabilir. Rusça bir lisans nedir? Bu lisans tamamlamak için yaklaşık dört yıl sürer ve genel eğitim kurs çeşitli içerecektir. Üst… Devamını oku

Rusya'nın dil, tarih ve kültür içine kapsamlı bir fikir veriyor, çünkü Rusça lisans diploması mezunları genellikle bu programı seçin. Bu alanda mezun olan kariyer çeşitli için hazırlamak yardımcı olabilir, ve kurslar tüm dünyada alınabilir.

Rusça bir lisans nedir? Bu lisans tamamlamak için yaklaşık dört yıl sürer ve genel eğitim kurs çeşitli içerecektir. Üst düzey sınıflar Rus gramer, kelime bilgisi ve kompozisyon olmak üzere çekirdek müfredat konuları ile, sizin majör daha fazla odaklanmak eğilimindedir. Rus edebiyatı, sinema, ve tarihin Kursları de tipik gereklidir. Birçok üniversite de tam Rus kültüründe çeker iken akademik deneyimini geliştirmek için Rusya'da bir yurtdışında çalışma deneyimi sunuyor.

Öğrenciler birçok farklı nedenlerle Rusça lisans diploması.Program kişilerarası iletişim becerilerini geliştirmek için yollar yanı sıra, problem çözme ve araştırma becerileri öğretir. Bu beceriler için kullandığı neredeyse sonsuzdur, ama iş, yabancı dil öğretimi, edebiyat, ve uluslararası ilişkilerde özel uygulamalar özellikle yararlanabilir.

Eğer katılmak kurum ve program uzunluğu da dahil olmak üzere, Rus derecede bir lisans ulaşmak maliyetini etkileyen birçok değişken vardır. Eğer herhangi bir okula kayıt yaptıran önce ders ücretleri ve ek ücretler anlamak çift kontrol edin.

Başarıyla Rusça bir lisans programını tamamlamak olanlar mezuniyet sonrası birden çok yolu takip edebilirsiniz. Diğerleri ise uluslararası ticaret uzmanları, gazeteciler ve yabancı dil öğretmeni olarak çalışırken çoğu, çevirmenler ve tercümanlar olmaya devam. Yine bazıları, insan kaynakları, kar amacı gütmeyen gruplar ve hükümet kuruluşlarında iş bulmak.Bazı opt akademik deneyimlerini daha da Rus çalışmalarda bir lisansüstü programına keşfetmek için.

Okulların çeşitli Rus programda lisans için kullanılabilir uluslararası seçenekler ve çevrimiçi sınıflar vardır. Bir ders ile başlamak için, aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler: 
format_list_bulleted Filtreler
Pskov State University
Pskov , Rusya

Yabancı Dil Olarak Rusça Lisans programı (RFL), Rusça'nın kilit bir rol oynadığı eğitim veya komşu alanlarda (bilgi veya kültür gibi) bir kariyer yolu için hayati önem taşıyan ... +

Yabancı Dil Olarak Rusça Lisans programı (RFL), Rusça'nın kilit bir rol oynadığı eğitim veya komşu alanlarda (bilgi veya kültür gibi) bir kariyer yolu için hayati önem taşıyan çok çeşitli beceri ve yeterlilikler sağlayacaktır. -
Lisans
Tam zamanlı
3 - 4 yıl
Rusça
Kampüs
e-Öğrenme
 
Altai State University
Barnaul , Rusya

Hedef: Lisans Eğitim Dili: Rusça Dil Eğitim: Tam Zamanlı 65,000 rubleye mal

Hedef: Lisans Eğitim Dili: Rusça Dil Eğitim: Tam Zamanlı 65,000 rubleye mal -
Lisans
Tam zamanlı
Kampüs
 

İPUCU! Bir okulu temsil ediyorsanız ve programlarınızı listemize eklemek istiyorsanız buradan bize ulaşın