Filter
Lisans
Asia Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Asia Profesyonel iletişim Lisanslar Karşılaştır 2019

Kayıtlı oldukları üniversite yada okul tarafından belirlenen gereklilikleri yerine getiren öğrencilere lisans derecesi verilmektedir. Gereksinim, bir ana konuda yada uzmanlık alanında üç ila yedi yıllık eğitimi tamamlamaktır.

Profesyonel iletişim, hızla gelişen bir çalışma yeri için son derece önemli bir çalışma alanıdır. Bu tür bir program, öğrencilerin iş yerinde önemli fikirleri ve bilgileri etkili ve verimli bir şekilde nasıl iletebileceklerini öğrenmelerinde yardımcı olabilir.

Asya'da derecesi bir parçası tamamlayan öğrenciler sayıları artmaktadır. Şu anda, ikinci ve üçüncü büyük ekonomiler Asya'da bulunmaktadır. Herhangi bir sınırlama olmaksızın, öğrencilerin hayatlarının en iyi deneyimi olarak Asya'da zaman tarif var. Bugün, dünyanın dört en kalabalık ülkelerinden üç Asya'da şunlardır: Çin, Hindistan ve Endonezya.

Asia Profesyonel iletişim Lisans Dereceleri İncele 2019

Devamını oku Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:

2 Sonuçlar Profesyonel iletişim, Asia

Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:
IUMW - International University of Malaya-Wales

İletişim alanının sürekli değişen doğasını fark eden programımız, öğrencilere gerekli bilgi ve becerileri kazandırmayı ve en önemlisi gelecek için etkili iletişimciler ol ... [+]

IUMW , etkili ve ilgili iletişimcileri üretmekten gurur duyuyoruz. Mağara resimlerinden, konuşma ve yazmadan yeni medyanın kullanımına kadar, günlük iletişimimiz değişti ve devrim oldu.

Profesyonel İletişim Lisans Programı (Hons) programı, öğrencilere küresel iletişim, profesyonel yazma, medya yönetimi ve interaktif medya dahil olmak üzere iletişimde farklı uzmanlıkları öğrenmek ve deneyimlemek için eşsiz fırsatlar sunmaktadır.

Eğitim yolculuğunuz titizlikle profesyonel sertifikasyon ve lisans çalışmalarını sürdürmek için tam potansiyelini açmak için tasarlanmıştır. Tüm bunlar ve daha fazlası, Kuala Lumpur'un kalbinde canlı bir üniversite hayatı dahil olmak üzere eşsiz eğitim paketinde.... [-]

Malezya Kuala Lumpur
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
German University of Technology in Oman

GUtech'teki Proses Mühendisliği dalında Mühendislik Lisansı, Umman Sultanlığı ve daha geniş bölge şartlarına uygun hale getirilmiş olmasına rağmen, Almanya'nın RwTH Aache ... [+]

GUtech'teki Proses Mühendisliği dalında Mühendislik Lisansı, Umman Sultanlığı ve daha geniş bölge şartlarına uygun hale getirilmiş olmasına rağmen, Almanya'nın RwTH Aachen şehrinde bulunan GUtech Üniversitesi'nde en son teknolojiye sahip uzmanlığa sahiptir.

Program, GUtech mezunlarının istihdam edilebilirliğine güçlü bir vurgu yapmaktadır. Bu nedenle programın birçok unsuru yerel ve uluslararası endüstri ortaklarıyla işbirliği içinde gerçekleştirilmektedir.

Ayrıca, eleştirel ve yaratıcı düşünme, yaşam boyu öğrenme, kültürler arası iletişim ve takım çalışması gibi temel “beceriler”, mezunlara girişimci olmak için ihtiyaç duydukları tüm becerileri kazandırmak amacıyla, müfredata entegre edilmiştir. Saltanatta ve başka yerlerde iş yaratımını arttırmak.... [-]

Umman Muscat
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
7 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku