BACHELORSTUDIES

Portekizce Lisans Derecesi 2021

Bir lisans derecesi genellikle lise veya ortaokuldan sonra tamamlanan bir üniversite derecesidir. Bir lisans derecesi kazanmak, öğrencileri daha yüksek ücretli işler sunabilecek sektörlerde çalışmaya hazırlar. Kurs programı programa bağlı olarak değişir, ancak öğrenciler genellikle kendi sınıflarını kendi ihtiyaçları ve ilgi alanlarına uyacak şekilde düzenleyebilirler.

Portekizce bir lisans nedir? Bu genellikle Portekizce dilinin çalışmasını vurgulayan bir lisans programıdır. Öğrenciler, Portekizce'de yetkin iletişimciler olmalarını sağlayacak derinlikli dil dersleri almayı bekleyebilirler. İletişim becerilerini okumak, yazmak ve konuşmak tipik olarak vurgulanmaktadır. Öğrencilerin kelime hazinesi ve dilbilgisi ile birlikte, genellikle edebiyat, sinema, sanat ve siyaset inceleyerek Brezilya ve Portekiz'in kültür ve geleneklerine aşina olacaklardır.

Portekiz'de bir lisans kazanmanın bir sonucu olarak birçok önemli beceri elde edilebilir. Öğrenciler, Portekiz'de kültürel takdir ve anlayış, sözlü ve yazılı iletişim, hem bağımsız olarak hem de başkalarıyla birlikte çalışma kabiliyetine sahip olarak hazırlanabilirler; hepsi de evde veya dışarıda yeni iş fırsatlarına kapı açabilirler.

Tipik olarak, bir lisans derecesini tamamlamak için yaklaşık dört yıl sürer, ancak seçilen programa bağlı olarak ve bir öğrencinin tam veya yarı zamanlı çalışmayı seçip seçmediği zaman çerçevesi değişebilir. Bir dereceyi tamamlama ile ilişkili maliyet, hangi programın seçildiğine bağlı olarak değişecektir. Daha fazla detay almak için okullara bireysel olarak ulaşmak en iyisidir.

Portekizce bir derece bitirenler başarılı, iyi para kazanan kariyer için birçok seçeneğe sahip olabilir. Hem özel hem de kamu sektörlerinde fırsatlar olabilir. İş ünvanları arasında göçmen savunucusu, toplum sağlığı çalışanı, tercüman, dil araştırmacısı, yabancı muhabir, insani yardım, diplomat, vaka yöneticisi, çevirmen, müze küratörü ve kütüphaneci sayılabilir. Öğrenciler, istedikleri kariyere hazırlanmak için derslerini kişiselleştirebilirler.

Programlar genellikle dünya çapında mevcuttur ve benzersiz ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir tane bulmak kolay olabilir. Daha fazla bilgi edinmek için, aşağıdaki programınızı arayın ve seçtiğiniz formu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

2 Sonuçlar Portekizce Filter

Portekizli çalışmalar

Universidade Nova de Lisboa - Faculty of Social Sciences and Humanities
Lisans
<
Tam zamanlı
<
3 yıl
Ingilizce
Portuguese (Portugal)
Kampüs

Eğitim hedefleri: bilginin mevcut durumu ışığında Portekiz ve Lusophone çalışmaları alanında dil, edebiyat ve kültür alanında bilgi edinilmesini teşvik etmek; ... ...

Devamını oku

Portekiz Dili ve Portekizce Konuşan Ülkeler Lisans

Polytechnic Institute Of Bragança
Lisans
<
Tam zamanlı
<
3 yıl
Ingilizce
Kampüs

Portekizli Dili ve Portekizce Konuşan Ülkeler içinde lisans programı bir bakıma onlar akıcı sözlü ve yazılı olarak bu dili kullanmak, anadili Portekizce değildir Portekizce ya ...

Devamını oku