BACHELORSTUDIES

Paraguay'da Top 2 Lisans Derecesi Bul 2020

Güney Amerika'da bulunan Paraguay, kaliteli lisans eğitimi almak isteyen uluslar arası öğrenciler için mükemmel bir seçenektir. Buradaki hava koşulları herkes tarafından uygun bulunmaktadır. Ülkenin öğrencileri tatilde ya da açık hava etkinliklerinde eğlendirecek birçok doğal güzelliği bulunmaktadır. Paraguay'ın zengin bir tarihi ve çok çeşitli bir kültürü vardır ve öğrencilerin ülkede rahatça kalabilmelerini sağlamaktadır. Ülkede gelişen ekonomi, mezunlara tarım, araştırma, teknoloji ve aynı zamanda işletme ve yönetim gibi alanlarda kariyer edinmelerine olanak sağlamaktadır. Bu ülkede uluslar arası öğrenciler son derece sıcak karşılanmaktadır. Ülkedeki seyahat rehberlerine kolayca erişilebilir ve kayıt, yerleşim gibi işlemler kolayca yapılabilmektedir.

Uluslar arası öğrenciler Paraguay'da kalite yönetimi ve işletmenin yanı sıra ekonomi konularında lisans eğitimi almaktadırlar. Diğer yaygın olan lisans eğitimleri sanat ve beşeri bilimler, ve aynı zamanda biyoloji ve sosyal bilimler olarak sıralanabilir. Uluslar arası öğrenciler hukuk, mühendislik ve hatta teknoloji konularında part time ya da full time olarak lisans programlarına kayıt yaptırabilirler. Bu kurslar genelde üç ya da dört yıllık bir eğitimi içermektedir ve mezunlar birçok farklı endüstride staj imkanı bularak gerçek dünyayı anlama imkanı da bulabilmektedirler.

Artık Paraguay'daki Lisans derecelerine göz atabilirsiniz!

Arama Sonucu Filter

Lisans Uluslararası Otel İşletmeciliği

Vatel Paraguay Ciudad del Este
Lisans
Şub 2021
<
Tam zamanlı
<
3 yıl
Portuguese (Brazil)
Kampüs

Vatel-Otel

Devamını oku

Uluslararası Otelcilik Lisans

Vatel Paraguay Asuncion
Lisans
<
Tam zamanlı
<
3 yıl
Ispanyolca
Kampüs

Uluslararası Otel İşletmeciliği Lisans Programı, Bakalorya çalışmalarını başarıyla geçen adayları hedeflemektedir ve gelecekteki profesyonelleri Operasyonel Yönetim alanında h ...

Devamını oku