BACHELORSTUDIES

Yeni Zelanda'da Muhasebe Lisanslar Bak 2020

A Lisans 'derecesi, eğitim kapılar yol kariyer gelişimi için fırsat, ya da ileri derecede takibi için temel hazırlar. Amacımız aday öğrenciler Programı başarıyla seçim süreci gezinmek yardımcı olmaktır. Biz arama düzenleyerek kolay şeyler yapmak.

Muhasebe Lisans derecesi muhasebe odaklı konular, iş matematik, yönetim teorisi ve iş ekonomi ve hukuk yanında, öğretecek. Mezunlar bu yönetim muhasebesi, finansal muhasebe, vergi veya denetim gibi muhasebe farklı alanlarda çalışmak mümkün olacak.

Yeni Zelanda çarpıcı ve farklı doğal güzellikleri bir ülkedir. Diğerleri gümüş eğrelti yaprak ve koru olmak - - Kivi ulusal sembollerinden biri değil sadece, aynı zamanda adı Yeni Zelandalılar genellikle kendilerini arayın. Yurt dışındaki öğrenciler bir Yeni Zelanda kurumunda okurken tam öğrenim ücretleri ve kendi yaşam masrafları ödemeniz gerekir.

Yeni Zelanda'da Muhasebe Top Lisanslar 2020

1 Sonuçlar Muhasebe, Yeni Zelanda Filter

Bachelor of Business

Auckland Institute of Studies
Lisans
<
Tam zamanlı
<
7 dönem
Ingilizce
Kampüs

İşletme Lisans (BBus) programı Aşama 1, 2 ve 3'te ticaret dersleri içerir ve öğrencilere seçmeli ders seçerek ve bir uzmanlık tamamlayarak derinlemesine güç alanları geliş ...

Devamını oku