Filter
Lisans
Litvanya Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Litvanya'da Mimarlık Çalışmaları Lisans Programları Hepsini İncele 2019

Bir lisans 120 kredi tamamlamış sonra verilen bir lise sonrası derecesidir. Genellikle bir lisans tamamlamak için sekiz yarıyıl alır. Bir lisans dersi tamamlarken, adayların genel ders çalışmak için ve büyük bir özel bir konu seçti. Lisans derecesi de bazı ülkelerde bir lisans çağrılabilir.

Mimarlık binaların tasarlanmasını ve sonra inşaa edilmesi sürecini içermektedir. Bu süreç kanunlara uygun yapılar inşaa etmek için teknoloji, malzeme ve çevrenin kullanımını ve binayı yapanların bu gereklilikleri yerine getirmelerini içermektedir.

Litvanya, resmi olarak Litvanya Cumhuriyeti Kuzey Avrupa'da bir ülke, üç Baltık ülkelerinin en büyüğüdür. Bu İsveç ve Danimarka doğusunda, Baltık Denizi güneydoğu kıyısında yer alır. Litvanyalılar fazla% 90 en az bir yabancı dil bilen ve nüfusun yarısı çoğunlukla Rusça ve İngilizce iki yabancı dil konuşuyor.

Litvanya'da Mimarlık Çalışmaları En iyi Lisans Eğitimleri 2019

Devamını oku Daha Az

2 Sonuçlar Mimarlık Çalışmaları, Litvanya

Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:
Kaunas University of Technology

Aynı zamanda dinamik, yenilikçi ve pratik bir program, Studio yöntemi ile uygulanmaktadır - çalışma kursları tek bir karmaşık göreve entegre edilmiştir: öğrenciler mimari ... [+]

genel bakış

Dinamik, yenilikçi ve pratik aynı zamanda, program Studio yöntemi ile uygulanmaktadır - çalışma kursları tek bir karmaşık göreve entegre edilmiştir: öğrenciler mimarlıkla ilgili çizim ilkeleri, kompozisyon, fizik, malzeme dayanımları vb. Projede üzerinde çalışıyorlar. Programın bir diğer münhasırlığı, yapıları, mekanik, ekolojik ve ekonomik araştırmaları birleştiren estetik prototip tasarımına bağlı olarak mevcut tipolojilerin tarihsel, kültürel, teorik ve felsefi eleştirel analizinde yatmaktadır.

Bu genişletilmiş lisans programı yüksek lisans derecesine (5 yıllık program) yol açar.

Neden KTÜ?Son yazılım araçları... [-]
Litvanya Kaunas
Eylül 2019
Ingilizce,Litvanya
Tam zamanlı
5 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Vilnius Gediminas Technical University

Çalışma programının amacı, bağımsız mimari ve kentleşme görevleri çözmek için Üniversite eğitimi, ana bilgi ve becerileri kazandırmaktır. ... [+]

Çalışma programının amacı, bağımsız mimari ve kentleşme görevleri çözmek için Üniversite eğitimi, ana bilgi ve becerileri kazandırmaktır. Bu çalışma programı yaklaşan mimarların artistik ve entelektüel yeteneklerini geliştirmek gerekir. Ayrıca, estetik bir tavır, organizasyon ayarlama anlayışını oluşturmak için. Ayrıca, binaların inşaatları, mühendislik ekipmanları, şehircilik, ekoloji, ekonomi, sosyoloji ve hukuk planlaması konusunda temel bilgiye sahip sağlamaktır. Mimari çalışmaların ardından öğrenciler lisans derecesi kazanmak.

NASIL PROGRAMI INTO ALABİLİR MİYİM?

Mimarlık programı için, giriş testi requered edilir. Yabancı öğrenciler önceden kararlaştırılmış zaman online testi alabilir. Test fakülte ve programın koordinatörü Dekan tarafından gözden geçirilir. ... [-]

Litvanya Vilnius
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku