close

Filtreler

Sonuçları Göster

Meslek Hukuku Lisans Derecesi 2021

Lisans derecesini devam ettiren herhangi bir öğrenci, orta dereceli bir derece kazanmaya veya iş gücüne katılmaya hazır olmalıdır. Genellikle liberal sanatlardaki genel çalışmalarla birlikte, matematik gibi önemli bir çalışma alanı sağlar. Bir lisans derecesi genellikle kariyer yolunda ilerlemenin ilk adımıdır. Profesyonel Hukuk Lisans Diploması Nedir? Bu derece, genellikle… Devamını oku

Lisans derecesini devam ettiren herhangi bir öğrenci, orta dereceli bir derece kazanmaya veya iş gücüne katılmaya hazır olmalıdır. Genellikle liberal sanatlardaki genel çalışmalarla birlikte, matematik gibi önemli bir çalışma alanı sağlar. Bir lisans derecesi genellikle kariyer yolunda ilerlemenin ilk adımıdır.

Profesyonel Hukuk Lisans Diploması Nedir? Bu derece, genellikle, öğrencileri bir Juris Doktor gibi ek dereceler kazanmaya hazırlayarak eğitimlerine devam etmeye hazırlar. Öğrencinin seçebileceği çeşitli çalışma dalları vardır. Örneğin, bir okul yoğunlaşma alanları olarak özel hukuk, kamu hukuku ve uluslararası hukuku önerebilir. Sınıflar sıklıkla tarih, etik, siyaset ve ekonomik hukuk gibi konuları kapsar.

Mesleki Hukuk Lisans Diplomalı öğrenciler genelde hayatın her alanına uygulanabilecek eleştirel düşünme becerileri geliştirirler. Bir sorunun yasal sonuçlarını tanımak ve hukukun anlaşılabilmesi de bu derece kazanmanın olası faydalarıdır.

Bir hukuki lisans araştırmasıyla ilgili birçok maliyet vardır, bu nedenle genel masraflar değişir. Öğrenciler hangi derecenin kendileri için en iyi olacağını belirlemek için farklı program açıklamaları üzerinde çalışmalıdırlar.

Mesleki Yasada Lisans derecesi birçok kariyere erişim sağlayabilir. Bazı öğrenciler bankalar, sigorta şirketleri ve diğer işletmeler için hukuk müşaviri olurlar. Bu derece, öğrencilerin yerel yönetim ofisleri için koşabileceği siyasi arenaya giriş olarak da hizmet edebilir. Cezai adalet savunucuları, kamu güvenliği politikası geliştiricileri ve mahkeme veya polis memurları, lisans derecesine sahip öğrenciler için olası diğer kariyer seçenekleridir.

Profesyonel Hukuk Lisansını tamamlamak için verilen dersler, tüm dünyada yerel olarak ve bu seçeneği tercih eden öğrenciler için çevrimiçi olarak sunulmaktadır. Yarı zamanlı ve tam zamanlı programlar da vardır. Doğru okulu bulmak için aşağıdaki programa bakın ve doğrudan başvuru formunu doldurarak seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler: 
format_list_bulleted Filtreler
University Of Bergamo
Bergamo, İtalya

HEDEFLER: Öğrencilerin iyi bir temel hukuki bilgi birikiminin yanı sıra, özellikle şirket hukuku (özel ve kamu şirketleri ve hizmetler sektörü) ile ilgili sektörler hakkında b ... +

HEDEFLER: Öğrencilerin iyi bir temel hukuki bilgi birikiminin yanı sıra, özellikle şirket hukuku (özel ve kamu şirketleri ve hizmetler sektörü) ile ilgili sektörler hakkında belirli bir bilgiye sahip olmalarını sağlamak. -
Lisans
Tam zamanlı
3 yıl
Italyan
Eki 2021
Kampüs
 

İPUCU! Bir okulu temsil ediyorsanız ve programlarınızı listemize eklemek istiyorsanız buradan bize ulaşın