BACHELORSTUDIES

Çek Cumhuriyeti'nde Müzikoloji Lisanslar Bul 2020

Lisans derecesi üniversiteler ve okullar tarafından sunulan ve öğrenciler belirli bir eğitim programını tamamladıkları zaman verilen bir derecedir. Lisans eğitimlerinin birçoğu üç yada dört yıl sürmektedir ama bazı programlar yedi yıla kadar çıkabilmektedir.

Müzik çalışmaları müzik akademik ve teknik araştırmalarında zengin bir deneyim sunar. Müzik teorisi ve tarihi ile performans ve kompozisyona kadar, müzik programları, çalışmak için çeşitli alanlar sunmaktadır.

Çek Cumhuriyeti, Orta Avrupa'da denize kıyısı olmayan bir ülkedir. Ülkenin doğu ve Polonya için güneyden kuzeye, Slovakya için batı, Avusturya Almanya ile sınırlanmıştır. 1,3 milyon nüfuslu başkenti ve en büyük şehri, Prag olduğunu.

Çek Cumhuriyeti'nde Müzikoloji En iyi Lisanslar 2020

2 Sonuçlar Müzikoloji, Çek Cumhuriyeti Filter

Lisans Eğitimde Yönlendirilmiş Müzik Enstrümanı - Eğitimde Yönlendirilen Müzik Enstrümanı

Charles University Faculty of Education
Lisans
<
Tam zamanlı
<
3 yıl
Ingilizce
Kampüs

Amaç, öğrencileri müzik teorisi ve praksis alanında eğitmektir. Bu program müzik konservatuvarı mezunları, müzik liseleri ve profesyonel çeviri kariyerine yönelik olmayan müzi ...

Devamını oku

Pedagoji ba uzmanlık: Bir müzik aleti ve solo çalarken eğitim + müzik kültürü üzerinde duruldu

University of Hradec Králové, Faculty of Education
BA
<
Tam zamanlı
Ingilizce
Kampüs

Sadece çalışma alanı ile birlikte (çift özne-çalışma şeklinde kullanılabilir düzenlenen Pedagoji çalışma programı Uzmanlık çerçevesinde bir lisans derecesi çalışma alanı, Eğit ...

Devamını oku