close

Filtreler

Sonuçları Göster

Yarı zamanlı Lisans Programlar içinde Müzik Prodüksiyonu 2020/2021 Okyanusya'da

Kayıtlı oldukları üniversite yada okul tarafından belirlenen gereklilikleri yerine getiren öğrencilere lisans derecesi verilmektedir. Gereksinim, bir ana konuda yada uzmanlık alanında üç ila yedi yıllık eğitimi tamamlamaktır. Müzik üretimi, birçok öğrenciye hitap edebilecek heyecan verici ve hızla gelişen bir alandır. Müzik üretiminde önemli bir program için müfredat ge… Devamını oku

Kayıtlı oldukları üniversite yada okul tarafından belirlenen gereklilikleri yerine getiren öğrencilere lisans derecesi verilmektedir. Gereksinim, bir ana konuda yada uzmanlık alanında üç ila yedi yıllık eğitimi tamamlamaktır.

Müzik üretimi, birçok öğrenciye hitap edebilecek heyecan verici ve hızla gelişen bir alandır. Müzik üretiminde önemli bir program için müfredat genellikle karıştırma, kompozisyon ve teori gibi konulardan oluşmaktadır. Öğrenciler ayrıca endüstri standardı programlarını ve teknolojilerini kullanmayı öğrenebilirler.

Ayrıca Oceanica olarak bilinen Okyanusya tropikal Pasifik Okyanusu. [4] üç Melanezya, Mikronezya alt bölgeler ve Polinezyası ve Okyanusya aralığı neyin Görüşleri [5], daha geniş, tüm dar bölgenin adaları merkezli bir bölgedir Asya ve Avustralya ve Malay Takımadaları da dahil olmak üzere Amerika, arasında.

Lisans Derecesi Yarı zamanlı içinde Müzik Prodüksiyonu Okyanusya'da

Daha Az
format_list_bulleted Filtreler
Australian Institute of Music
Sidney , Avustralya +1 Daha fazla

Yaratın, Gerçekleştirin, Üretin: Yarının Müzik Sahnesi İçin Kişisel Sesinizi Oluşturun.

Yaratın, Gerçekleştirin, Üretin: Yarının Müzik Sahnesi İçin Kişisel Sesinizi Oluşturun. -
Lisans
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
3 - 6 yıl
Ingilizce
Kampüs
 

İPUCU! Bir okulu temsil ediyorsanız ve programlarınızı listemize eklemek istiyorsanız buradan bize ulaşın