Filter
Lisans
Arjantin Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Arjantin'de Mühendislik Çalışmaları Lisanslar Karşılaştır 2020

Bir lisans dört yıllık bir lisans derecesi ve dünyanın büyük bir bölümünde yüksek öğrenim için standarttır. Lisans derecesi halk eğitim de ve çevrimiçi üniversiteler ile, özel üniversitelerde, devlet üniversitelerinde elde edilebilir.

Mühendislik alanında lisans dereceleri mühendislik okumak isteyen öğrencilere yönelik amaçlayan, ancak tercih hangi programı emin değildir. Öğrenciler onları özellikle takip etmek istediğiniz mühendislik derecesi seçmek sağlayacak mühendislik genel bir eğitim alacaksınız.

Uluslararası öğrenciler, yüksek standartta uygun çalışmalar için mükemmel bir şans sunan yüksek öğretim kurumları geniş ve çeşitlendirilmiş çeşitli bulacaksınız. Büyük önem olarak Arjantin'de eğitim sistemi üzerinde kurulmuştur. Amaçları en yüksek alanında bilimsel, mesleki, insani ve teknik eğitim vermektedir.

Arjantin'de Mühendislik Çalışmaları En iyi Lisans Programlar 2020

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar Mühendislik Çalışmaları, Arjantin

Universidad Nacional de La Pampa

Doğal Kaynaklar ve Çevre Mühendisliği, insan faaliyetlerinin doğal ve antropik sistemler üzerindeki etkisiyle ilgilenen disiplinlerarası bir kariyerdir. ... [+]

Doğal Kaynaklar ve Çevre Mühendisliği, insan faaliyetlerinin doğal ve antropik sistemler üzerindeki etkisiyle ilgilenen disiplinlerarası bir kariyerdir.

İlk üç yılın derslerinde, biyoloji, kimya, matematik, fizik, ekoloji, edafoloji, ekonomi, sosyoloji, klimatoloji ve hidroloji gibi temel bilimler ve teknolojiler üzerine eğitim verilmektedir. Bu aşamada, daha sonra dördüncü ve beşinci yılda, uygulanan teknolojilerin döngüsüne karşılık gelen denekler tarafından kullanılacak olan bilgi ve beceriler kazanılır. Bu yıllarda, öğrenciler kendilerini çevresel problemleri çözmek, doğal kaynakları entegre bir şekilde yönetmek ve kendi seçtikleri bir konuda bir araştırma projesi tasarlamak ve yürütmek için teorik ve pratik bir şekilde hazırlarlar.Snapwire / Pexels... [-]

Arjantin Santa Rosa
Şubat 2020
Ispanyolca
Tam zamanlı
5 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku