BACHELORSTUDIES

Kurumsal Finans Lisans Derecesi 2020

Iş ortamında ilgilenen analitik düşünme için bir yetenek ile bir birey Kurumsal Finans lisans ideal bir lisans programı olduğunu keşfedebilir. Finans derecesi olan öğrenciler firmaları, enerji sektörünü veya endüstriyel işletmelerin danışmanlık çalışabilir.

Kurumsal Finansman lisans nedir? Bu lisans programının eğitim yönü matematik, istatistik ve olasılık çalışma yanı sıra örgütsel birimleri oluşturan temel unsurları içerir. kurumsal finansman lisans programı oluşturan dersler mezun olduktan sonra orta düzey pozisyon için bir öğrenci hazırlamak için tasarlanmıştır. Bir öğrenci, bir şirketin finansal sağlığını yarar bir kariyer doğru çalışabilirsiniz.

Kurumsal Finansman Diploması elde yararları çoktur. Bazı licensures ve sertifikalar öğrencilerin kariyerlerine başlamak için izin, mezun olduktan sonra alınabilir.Öğrenciler ayrıca finans, ekonomi, işletme ve daha ileri derecede tercih edebilir. Bu lisans programı dikkatle öğrencilerin öğrenme potansiyelini en üst düzeye çıkarmak ve finans dünyasında excel izin vermek için tasarlanmıştır.

Kurumsal finansman bir lisans dünyada kurumların öğrenme tarafından sunulan ve ilgili maliyetler çok değişkendir. Kurumları başvurmalısınız bu derece takip ilgilenen bireylerin öğrenim ve ücret tarifesi hakkında ayrıntılı bilgi için katılmak istiyorum.

Bu lisans programını tamamladıktan Herkes kariyer yolları bir dizi seçebilirsiniz. Bir örnek bir şirkette bir iç denetçi olduğunu. Bu pozisyonda, bir birey, bir şirketin finansal tabloları, doğru işlemler yeterli ve süreçlerin etkili olduğunu emin olmak için denetler. Yatırım portföyü verileri analiz Pozisyonlar istihdam diğer potansiyel kaynaklarıdır.Kurumsal Finansman dalında lisans mezunları ile bir öğrenci de kurumsal gelişim, bakım ve strateji, yatırım bankacılığı ve kurumsal uyum alanlarında istihdam olanakları bulabilirsiniz.

İlgilenen kişiler, kurumsal finans sektöründe bir dört yıllık lisans ulaşmak için bazı temel adımlar ile başlamalıdır. Bizim geniş veritabanı keşfetmek için aday öğrenciler için birçok eğitim ve coğrafi seçenekler sunuyor. Eğitim geciktirmek için gerek yoktur. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

3 Sonuçlar Kurumsal Finans Filter

Lisans Muhasebe ve Kurumsal Finans

WSB University in Gdansk
Lisans
Eki 2020
<
Tam zamanlı
Ingilizce
Kampüs

Tri-city, uluslararası muhasebe ve finansal hizmetler sunan birçok şirketin ikametgahıdır. Bu firmalarda istihdam edilmek için bir araya getirilmesi gereken şartlar, bir kaçın ...

Devamını oku

BCom Hazine Yönetiminde Hons

University of Johannesburg
Lisans
Oca 2020
<
Tam zamanlı
Ingilizce
Kampüs

BCom Hons'un (Hazine Yönetimi) temel amacı, öğrencinin kurumsal hazine değerleme ve yönetimi disipliniyle ilgili bilgisini geliştirmektir.

Devamını oku

Kurumsal finansman ve muhasebe ba

Cracow University of Economics
BA
Eki 2020
<
Tam zamanlı
<
Yarı zamanlı
<
6 dönem
Ingilizce
Kampüs

Kısa Bilgi: Program muhasebe temelleri ve uluslararası idari ve mali yönlerini bilginin yayılması amaçlanmaktadır; finans alanında, program, kurumsal finansman, kurumsal finan ...

Devamını oku