Filter
Lisans
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Kozmetoloji Çalışmaları Lisans Derecesi 2020

Bir lisans lisans eğitimi giriş seviyesidir. Birçok durumda, öğrenciler konu gibi bilim veya İngilizce olarak okumak için seçin. Bir lisans aynı zamanda bir öğrenci hemen çalışmaya başlamak için izin, bir hands-on alanında alınabilir.

Kozmetik bir lisans nedir? Öğrenciler, deri, tırnak ve saç bakımı ve makyaj uygulaması olarak kozmetoloji ayrıntılarını öğrenmek. Onlar stil ve saç bakımı ve bu tür yüz bakımı, pedikür ve manikür olarak tedavileri veren uzman olmak. Ayrıca, öğrenciler bir salon çalıştırmak ve iş ilkelerini uygulayarak iyi nasıl çalıştırılacağını öğrenmek. Programı tamamlayan öğrenciler lisanslı kozmetik uzmanları olmak edebiliyoruz.

Kozmetik bir lisans yeni, etkileyici saç yoluyla güçlendirirken insanlarla yakından çalışma fırsatı sunuyor. Mezunlar ayrıca bir gün kendi salonları kendi gibi, yukarı taşımak için birçok fırsat bulacaksınız.Öğrenciler ayrıca aldıkları dersler sayesinde iyi bir iş ve yönetim becerileri öğrenirler.

kozmetoloji programlarının maliyetleri seçilen okul bağlı olarak değişir. Özel bir öğrenci akşam ve online sınıflar ile iki yıl içinde bir program bitirmek ve böylece tasarruf olabilir. seçmeden önce, öğrenciler bir program eğitim hedefleri karşılamak emin olmak için kapsamlı bir araştırma yapmalıdır.

Mezun olduktan sonra, öğrenciler çeşitli yerlerde iş bulabilirsiniz. Onlar kuaför, stilistler ve renklendirme olarak salonları çalışmayı tercih edebilir. Onlar da salonlar yüz ve manikür vererek çalışabilir. Seçenekler salonların dışında ayrıca öğrenciler için mevcuttur. Öğrenciler, güzellik ve cilt bakım ürünleri ile çalışmak veya cenaze salonları yeni ölmüş stil için işe yarayabilir. Ayrıca, tırnak teknisyenleri bir dermatolog veya Podiatrist ofiste çalışan ve hijyenik pedikür sunabilir.

Pek çok online seçenekler kozmetoloji programlar için kullanılabilir.Yeni bir kariyere başlamak için, aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Devamını oku Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:

5 Sonuçlar Kozmetoloji Çalışmaları

Torrens University Australia

Dinamik öğrenci kliniğimiz, güzellik terapisi endüstrisinde ilk gerçek işinize hazır olmanıza yardımcı olacak şekilde tasarlanmış bir dizi müşteri uygulaması sunmaktadır. ... [+]

Bir inovasyon sürücüsü olmaya ve Estetik alanında bir endüstri lideri olmaya hazır mısınız?

Pratik tecrübe

Dinamik öğrenci kliniğimiz, güzellik terapisi endüstrisinde ilk gerçek işinize hazır olmanıza yardımcı olacak şekilde tasarlanmış bir dizi müşteri uygulaması sunmaktadır. Öğrenciler, öğrenmeyi ve katılımı en üst düzeye çıkarmak için işbirlikçi bir öğrenme ortamının tadını çıkaracaklar. Bu dersin mezunları, sektöre anlamlı bir katkıda bulunmanın yanı sıra, profesyonel uygulamalarına yeni teknolojiler ve yenilikler katabileceklerdir.

Endüstri profesyonelleri öğretmenleriniz gibi

Torrens University Australia öğretim kadromuz güzellik sektörü profesyonelleridir. Torrens, istihdam edilebilirliğe güçlü bir şekilde odaklanmıştır, bu yüzden iyi bağlı personelimize erişim, gelecekteki güzellik kariyerinize kapıları açmanıza yardımcı olabilir.... [-]

Avustralya Sidney Leura Fitzroy Melbourne Brisbane Adelaide Yeni Zelanda Auckland  + 5 Daha fazla
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Grupo Tiradentes

Güzellik içinden gelmek zorunda, ama dışarı yansır. Estetik ve Kozmetik, Facipe, elbette sağlık, refah ve yaşlanma önlenmesi bakım sağlayan, vücut, yüz ve saç bakımı ile ... [+]

Güzellik içinden gelmek zorunda, ama dışarı yansır. Estetik ve Kozmetik, Facipe, elbette sağlık, refah ve yaşlanma önlenmesi bakım sağlayan, vücut, yüz ve saç bakımı ile güzellik sektöründe çalışacak profesyoneller sağlar.

Brezilya kişisel bakım ürünleri, parfümeri ve kozmetik, arkasında sadece Amerika Birleşik Devletleri ve Japonya ve önümüzdeki Çin gibi devlerin dünyanın en büyük üçüncü pazarı.

işgücü piyasası

büyük kabul bugün yeni bir meslek olarak beri Estetik ve Kozmetik Teknologlar hızla, işgücü piyasasının tarafından emilir.

Brezilya ve dünyanın büyük işverenler, estetik klinikleri, güzellik salonları, spa, Estetik merkezleri, akademiler, yüksekokullar vardır, Üniversite Merkezleri, Üniversiteler, ekipman ve kozmetik temsilleri şirketleri, diğerleri arasında.... [-]

Brezilya Aracaju
Mart 2020
Portuguese (Brazil)
Tam zamanlı
6 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
International School of Law and Business

Kozmetoloji ortaklaşa (- WSZKiPZ bundan w Warszawie Polonya Wyzsza Szkoła Zawodowa Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia) Varşova Kozmetik Akademisi ve Sağlık ile İngilizce yür ... [+]

Kozmetoloji ile birlikte, İngilizce yürütülen yeni bir ortak çalışma programı, Varşova Kozmetik ve Sağlık Akademisi (Polonya Wyzsza Szkoła Zawodowa Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie buradan - WSZKiPZ). Bu Polonyalı Akademi güzellik terapisi eğitimi son derece yetenekli uzmanları deneyimi çok birikmiş; Bu özellikle yüksek nitelikli akademik personel ve üretken bilimsel faaliyetleri çalıştırır.

Bir güzellik uzmanı faaliyetleri sadece güzellik "yönetim" değil. Kapsayacak bir güzellik uzmanı, bir müşteri için yaratıcı çözümler sunar onun / onun mesleği, aynı zamanda bir sanatçı. Bir başarı çekmek için bir güzellik uzmanı için yetenek daha fazla sürer. Kozmetoloji iletişim, insan ilişkileri ve pazarlama desteği de dahil olmak üzere çeşitli iş alanlarında, bilgi sahibi olmalıdır. Tüm bu güzellik endüstrisi nitelikli ve yetkin profesyoneller tarafından yönetilen yalnızca elde edilir. Bu tür profesyoneller Kozmetoloji Ortak Çalışma Programı hazırlanmıştır. Gelecekteki güzellik terapistleri araçları ve teknikleri, cilt ve vücut kusurları ortadan kaldırmak için, sağlıklı bir yüz ve vücut cilt bakımı için yüz çekici özellikleri vurgulamak için, kozmetik işlemler en son teknolojileri kullanılarak, istenilen görüntüyü şekillendirmeye gelişecektir.... [-]

Litvanya Vilnius
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Gdansk College of Health

Gdansk College of Health de entegre eğitim programlarının bir parçası olarak mesleki yeterliliklerin geliştirilmesini - projesi “Pratik sağlık için” anlar Gdansk College ... [+]

Gdansk College of Health de entegre eğitim programlarının bir parçası olarak mesleki yeterliliklerin geliştirilmesini - projesi “Pratik sağlık için” anlar Gdansk College of Health .

Proje Avrupa Birliği tarafından Avrupa Sosyal Fonları kapsamında ortaklaşa finanse edilmektedir (POWR.03.05.00-00-ZR07 / 18-00 no'lu anlaşma).

Tüm 3 yıllık program ücretsizdirTam zamanlı çalışma (pazartesiden cumaya)Tüm dersler İngilizcedir.

Tıp bilimi, dermatoloji, immünoloji, alerji ve kozmetik malzemelerin kimyası konularında bilgi edineceksiniz. Güzelleştirici kozmetik ve estetikte tedavileri nasıl yapacağınızı, rahatlatıcı masaj tekniklerini ve ayrıca profesyonel ekipmanın nasıl kullanılacağını öğreteceğiz.... [-]

Polonya Gdansk
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Gdansk College of Health

Kozmetoloji inceleyerek, tıp bilimleri alanında bilgi edineceksiniz. Başkalarıyla tanışacaksın dermatoloji, immünoloji, alerji ve kozmetik hammaddelerinin kimyası. Eğitim ... [+]

Kozmetoloji inceleyerek, tıp bilimleri alanında bilgi edineceksiniz. Başkalarıyla tanışacaksın dermatoloji, immünoloji, alerji ve kozmetik hammaddelerinin kimyası. Eğitiminiz sırasında, güzellik ve güzellik kozmetik uygulamalarını nasıl yapacağınızı, rahatlama masajı tekniklerini ve aynı zamanda kozmetikte kullanılan profesyonel cihazları ve bunların desteğini öğreneceksiniz.

Birinci derece çalışmalarda, sınıflar iki biçimde yapılır:

tam zamanlı (tam zamanlı) - sınıflar pazartesiden cumaya yapılır.yarı zamanlı (okul dışı çalışmalar) - sınıflar cuma, cumartesi ve pazar günleri yapılır.

İşe alım koşulları

İlk dönem çalışmaları için adaylar giriş sınavları olmadan kabul edilir. Başvuruların sırası kabul konusunda karar verir.... [-]

Polonya Gdansk
Bilgi iste
Lehçe
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku